Sophie Turner ve Joe Jonas’tan ikinci düğün!

Ünlü oyuncu Sophie Turner ile ABD’li şarkıcı Joe Jonas yaklaşık iki ay önce evlenmişti. Çiçeği burnunda çiftten güzel bir haber geldi ve Fransa’da düğün yaparak ikinci kez evliliklerini taçlandırdılar. Sophie Turner’ın merak edilen gelinliğinin görüntüsü de objektiflere yakalandı.

Giriş Tarihi: 01.07.2019 16:45 Güncelleme Tarihi: 01.07.2019 16:45

Game of Thrones dizisi ile ünlenen güzel ve başarılı oyuncu Sophie Turner ile Jonas Brothers'ın üyesi Joe Jonas 3 yıldır büyük aşk yaşıyorlardı. İlk düğünleri Billboard Müzik Ödülleri sonrasında sürpriz olarak gerçekleşen çift şimdi ise görkemli bir düğün yaptı. İkilinin bu özel gününe dair detayları paylaştık.

Şato'da düğün!

Sophie Turner (23) ve Joe Jonas (29) ikilisinin düğünleri Martinet Şatosu'nda gerçekleşti. Öncesinde ise düğüne katılan misafirler Tourreau Şatosu'nda ağırlandı.

Jonas Kardeşler müzik topluluğu için özel bir sahnenin hazırlandığı dikkatlerden kaçmadı. Düğüne hazırlık yapılırken çekilen fotoğraflar da basına sızdı. Joe Jonas sağdıçları ile fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Ayrıca köpeğini tasmasıyla dolaştırırken de görüntülendi.Gelinlik görüntülendi!

Düğüne dair en merak edilen detay ise hiç şüphesiz ki Sophie Turner'ın gelinliği oldu. Louis Vuitton imzalı gelinlik giyen güzel oyuncunun görüntüsü yakalandı. Elinde beyaz şemsiye olan güzel oyuncunun kolları ve duvağı uzun bir gelinlik giydiği görülüyor. Elinde beyaz çiçekler ve açık bıraktığı saçları ile çok güzel görünüyor.

Çift düğün arabası olarak ise 1950 model beyaz MG spor araba tercih etti. Düğünün görüntüleri ise henüz basın ile paylaşılmadı.

Sophie Turner, bekarlığa veda partisini de yakın zamanda yapmıştı. Arkadaşlarıyla birlikte eğlenen Sophie Turner, toplamda 12 kişi 3 ayrı ülkeyi dolaşmışlardı. Sophie Turner Joe Jonas 2019 yılının Ekim ayında nişanlanmıştı.

BİZE ULAŞIN