Merakla beklenen Sophie Turner gelinliği objektiflerde!

Game of Thrones dizisinin güzel oyuncusu Sophie Turner ile ABD'li şarkıcı Joe Jonas geçtiğimiz günlerde görkemli bir düğün gerçekleştirdi. Fransa’da Martinet Şatosu'nda gerçekleşen düğünde Sophie Turner gelinliğini görüntüsü de sızmıştı. Şimdi ise gelinliğin merakla beklenen net görüntüsü paylaşıldı.

Giriş Tarihi: 04.07.2019 13:09 Güncelleme Tarihi: 04.07.2019 15:52

Instagram hesabından gelinliğini paylaşan Sophie Turner, kısa sürede milyonlarca beğeni aldı. Gelinlik markası olarak Nicolas Ghesquiere tasarımı Louis Vuitton gelinlik tercih eden Sophie Turner, harika bir görünüme büründü.

GELİNLİĞİ LOUİS VUİTTON İMZALI

Game of Thrones dizisiyle yıldızı parlayan Sophie Turner ile Joe Jonas yaklaşık 2 ay önce Las Vegas'ta sürpriz ve gizli bir tören ile evlendi. Ancak çift Fransa'nın güneyinde aile ve yakınlarının katıldığı 2. bir düğün daha yaptı.

İngiliz yıldızı Sophie Turner (23) ile ABD'li şarkıcı Joe Jonas (29), Fransa'da şatafatlı bir düğünle ikinci kez evlendi. Martinet Şatosu'nda yapılan lüks tören öncesi davetliler Tourreau Şatosu'nda ağırlandı.Turner ve Jonas çifti, davetliler için hafta sonu boyunca şatonun 29 odasını tuttu. Fransa'nın güneyindeki Sarrians bölgesinde yapılan düğünün davetlileri arasında, Turner'ın Game of Thrones dizisindeki rol arkadaşı Maisie Williams da vardı.

DÜĞÜNDEN İLK KARELER!

Sophie Turner ile Joe Jonas düğününden yalnızca 2 fotoğraf yayınlanırken, diğer görüntüleri ise henüz basın ile paylaşılmadı. Çift düğün arabası olarak ise 1950 model beyaz MG spor araba tercih etti.

Sophie Turner, bekarlığa veda partisini de yakın zamanda yapmıştı. Arkadaşlarıyla birlikte eğlenen Sophie Turner, toplamda 12 kişi 3 ayrı ülkeyi dolaşmışlardı. Sophie Turner Joe Jonas 2019 yılının Ekim ayında nişanlanmıştı.

BİZE ULAŞIN