Pat Mcgrath Labs x Star Wars makyaj koleksiyonu

Güzellik endüstrisindeki 30 yıllık deneyimini intergalaktik boyuta taşıyan Pat McGrath göz kamaştırıcı sınırlı sayıda Star Wars makyaj koleksiyonuyla yeni yılımızı aydınlatmaya geliyor.

Giriş Tarihi: 07.12.2019 17:22 Güncelleme Tarihi: 07.12.2019 17:24

Hazırlayan: Damla Yüce

Önce The Mandalorian dizisi sonra da 25 Aralık'ta gösterime gireceği açıklanan Star Wars: Rise of The Skywalker filmi ile kalp atışlarımız iyice hızlanmıştı. Bu yılbaşında alabileceğimiz en güzel hediye sevimli bir 'bebek Yoda' figürü olur herhalde diye düşünürken, Güzellik endüstrisindeki 30 yıllık deneyimini intergalaktik boyuta taşıyan Pat McGrath göz kamaştırıcı sınırlı sayıda Star Wars makyaj koleksiyonu yardımımıza koştu.

Pat McGrath'in koleksiyonu, Yeni Star Wars filmi: Skywalker'ın Yükselişi'nde ikonik karakterlerden esinlenilmiş yedi sansasyonel sınırlı sayıda kozmetik koleksiyonundan oluşuyor.

Ne yazık ki Baby Yoda yok, ancak C-3PO ve R-2D2 hayranları mutluluktan havalara uçacak gibi görünüyor.

Daha önce bir çok kez en etkili makyaj sanatçısı seçilen ve 2019 yılında Time'ın en etkili 100 kişi listesine giren başarılı makyaj artisti Pat McGrath'in makyaj konusundaki yeteneğini galaksinin en güçlüleriyle birleştirdi.

Makyajın annesi olarak bilinen McGrath, "Star Wars'un galaksiler arası güzelliğini kutlayan bu harika işbirliğinde Disney ile birlikte çalıştığımız çok heyecanlıyız" dedi ve ekledi, 'Star Wars karakterleri kültürümüze olduça entegre olmuş durumda. Beni sosyal medyada takip eden herkes, Yıldız Savaşları'na olan hayranlığımı ve takıntımı bilir. Prenses Leia'nın asi güzelliğinden, C-3PO'nun yaldızlı cazibesine..."

İşte göz kamaştıran koleksiyonun diğer ürünleri:


BİZE ULAŞIN