Ödüllü Head&Shoulders Supreme Serisi ile Tanışın

Head&Shoulders, kaşıntı, kuruluk, kepek gibi saç derisi ile ilgili tüm sorunlara yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyor. Güzel ve yumuşak saçların sırrının temiz bir saç derisi olmasından yola çıkan Head&Shoulders’ın yeni Supreme serisi ile saç derisi bakımı üç adımda tamamlanıyor.

Giriş Tarihi: 30.04.2020 15:36 Güncelleme Tarihi: 06.05.2020 14:24

Head&Shoulders, kaşıntı, kuruluk, kepek gibi saç derisi ile ilgili tüm sorunlara yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyor. Güzel ve yumuşak saçların sırrının temiz bir saç derisi olmasından yola çıkan Head&Shoulders'ın yeni Supreme serisi ile saç derisi bakımı üç adımda tamamlanıyor.

Head&Shoulders'ın gerçekleştirdiği araştırmaya göre; kadınların üçte biri saçlarını her yıkamada iki kez şampuanlıyor çünkü tek yıkamada saçın yeterince temizlendiğini düşünmüyor. Bu veriden yola çıkan Head&Shoulders, gün boyu saç ve saç derisinde biriken kirleri etkili biçimde temizlemek, şampuanın daha iyi nüfuz etmesi için saç derisini şampuana hazırlamak ve derinlemesine arındırmak için şampuan öncesi Micellar Temizleyici'yi geliştirdi. Silikon içermeyen ve kokusuz formülü ile Supreme ailesinin birinci adımdaki ferdi olan Micellar Temizleyici, saç ve saç derisini kirden ve yağdan arındırıyor. Yeni Supreme ile derinlemesine temizliğin 3 adımı nasıl mı gerçekleşiyor?

1. Adım, silikon içermeyen Micellar Temizleyici ile saç derisini arındırıyor, şampuanın daha iyi nüfuz etmesi için saç derisini hazırlıyor.

2. Adım, Kepekten arınmış** saçları Argan yağı içeren şampuan ile kökten uca beslenirken derinlemesine nemlendiriyor.

3. Adım ise, Argan yağı ile zenginleştirilen saç bakım kremi yıpranmış saç tellerine bakım yaparak nemlendirici etkisiyle saçların kolayca taranmasını ve parlaklığını geri kazanmasını sağlıyor.

Cosmopolitan "Cilt Bakım" Ödüllü Saç Bakım Serisi

Evet doğru duydunuz; cilt bakımı! Sebebini hemen açıklayalım: Saç derisinin de cildin bir parçası olduğunu göz önünde bulundurarak tıpkı cilt gibi saç derisinin de ihtiyaç duyduğu bakımı yapmak gerekiyor. Dünyanın en çok takip edilen dergilerinden biri olan Cosmopolitan'ın güzellik editörleri, kusursuz saç derisi bakımı sunan Head&Shoulders Supreme Arındıcı ve Besleyici serisini "2019 Cilt Bakım Ödülü"ne layık gördü. Cosmopolitan Türkiye editörleri olarak biz de seriyi denedik ve yorumlarımızı sosyal medya hesaplarımızdan paylaştık.

BİZE ULAŞIN