Söylemesi Zor, Etkisi Mucizevi Bakuchiol

Cilt üzerindeki etkilerinin retinolü sollayacağı iddia edilen yepyeni ve mucizevi bir içerikle tanıştıracağız sizi. Bakuchiol nedir ve mucizesi nereden geliyor? Duymayan, öğrenmeyen kalmasın!

Giriş Tarihi: 12.05.2020 16:02 Güncelleme Tarihi: 12.05.2020 16:02

Son dönemin popüler içeriklerinden, retinolü duymayan ve hatta denemeyen kalmamıştır. Retinol mimik çizgilerinin görünümünü hafifletiyor, lekelerle mücade ediyor ve gözenek görünümünü minimuma indiriyor. Ancak tabii ki bir bedeli var! "Hastalarımın dörtte biri retinol kullanamıyor çünkü çünkü ya ciltleri çok hassas ya da retinolün cildi kurutan etkileriyle mücadele edemiyorlar" diyor Yale Üniversitesi profesörlerinden Dermatolog Mona Gohara. Aynı etkiyi mücadele etmeden nasıl sağlayacağınızın cevabı ise şu: Bakuchiol. Bu içeriği sert etkilerden uzak, bitkisel bazlı retinol gibi düşünebilirsiniz. Bakuchiol hücre yenilenmesini ve kolajen üretimini artırırken son dönemin "temiz cilt bakımı" hareketine de hizmet ediyor.

1. Her gün, günde 2 kere kullanabilirsiniz Bakuchiol özel ayarlanmış bakım periyodu istemiyor, güneş ışığından etkilenmiyor, 7/24 kullanılabilecek kadar nazik bir etki sunuyor.

2. Rutininizin diğer üyeleriyle uyum içinde "Bakuchiol, kullandığınız herhangi bir ürünün içeriğiyle negatif reaksiyona girme riski taşımıyor" diyor dermatolog Gohara. Böylece ürünlerinizi kat kat uygulayabilirsiniz.

3. Akneye meyilli ciltler için mükemmel Bakuchiol gözeneklerinizi de temiz tutar ve siyah nokta oluşumunu engeller. Ayrıca inatçı sivilce izlerinin ve lekelerin solmasına yardımcı olur.

BİZE ULAŞIN