Aradığınız kişinin o olmadığını gösteren 5 işaret

Flört ettiğiniz yakışıklının size göre olup olmadığı konusunda kafanızda soru işaretleri mi var? İlişki Uzmanı Matthew Hussey, hangi durumlarda flörtü sonlandırıp arkanıza bile bakmadan uzaklaşmanız gerektiğini açıklıyor.

Giriş Tarihi: 06.01.2017 11:42 Güncelleme Tarihi: 06.01.2017 11:43

MARLEY KATE, FOTOĞRAF EDİTÖRÜ: ADAM MANSUROGLU, SAÇ: NATASHA LEIBEL /ARTISTS BY TIMOTHY PRIANO, MAKYAJ: MARNI BURTON CHANEL ROUGE COCO ÜRÜNLERİYLE / CROSBY CARTER MANAGEMENT, TIRNAKLAR: TATYANA MOLOT/ ARTISTS BY TIMOTHY PRIANO

AYNI ŞEYLERDEN ZEVK ALMIYORSANIZ

Siz yeni yerler keşfetmeye, tecrübeler edinmeye bayılırken hayatınızdaki erkek pijamaları ve ilkokul arkadaşlarıyla Friends bölümlerini tekrar tekrar izliyorsa ilişkinizde alarm butonunun çaldığını söyleyebiliriz. Siz yeni heyecanlara tutkunken o bu tutkunuzu paylaşamıyorsa kendinizi bu yorucu ilişkiye sokmayın.

YANINIZDAN HİÇ AYRILMIYORSA

Zamanının tamamını sizinle geçirmek istemesi ilk etapta romantik gelebilir. Ancak bu, ileride onsuz plan yapmanızdan rahatsız olacağı anlamına geliyor. Eğer hayatınızdaki erkek hobilerinizden, isteklerinizden ve arkadaşlarınızdan uzaklaşmanıza neden oluyorsa asıl uzaklaşmanız gerekenin o olduğunu unutmayın.

DAHA TUTKULU OLMASINI İSTİYORSANIZ

Tembellik eğilimi ilişkinizin başında bile sizi rahatsız ediyorsa bu huyunun değişeceğini ummaktan vazgeçin. Yeni iş bulması veya egzersize başlaması mucizevi şekilde karakterini değiştirip onu daha heyecanlı, atik veya tutkulu biri haline getiremez. Zamanla bu özelliğinin sizi daha çok rahatsız edeceğinden emin olabilirsiniz. Hayatınızdaki erkeğin yaşam koçu olmak sizi yoracaktır. Bunun yerine hayata en az sizin kadar tutkuyla bağlı birini bulun.

SÖYLEDİKLERİ SADECE LAFTA KALIYORSA

Size şimdiye kadar kimseye karşı böyle duygular hissetmediğini, sizin için her şeyi yapabileceğini söylüyor. Ancak hasta olduğunuzda ya da herhangi bir konuda yardımına ihtiyacınız olduğunda ortalıkta görünmüyor. Eğer davranışlarıyla söyledikleri birbirini tutmuyorsa ya bencildir ya da yalancı. Her iki durumda da size göre olmadığı söyleyebiliriz.

ARANIZDAKİ KİMYA ÇOK GÜÇLÜ DEĞİLSE

İlişkiniz ilerledikçe seks daha renkli hale gelebilir. Ancak kimyanız tam olarak tutmadıysa bu konuda yapabileceğiniz bir şey yok. "Çok iyi biri, kariyerinde oldukça başarılı, arkadaşlarım ona bayılıyor…" gibi olumlu yönlerini kafanızda sıralamaktan vazgeçin. Hem bu olumlu özelliklere sahip hem de ayaklarınızı yerden kesen birini bulun.

BİZE ULAŞIN