Aşkınız ne kadar derin?

Sizi testimizi çözmeye davet ediyoruz.

Giriş Tarihi: 06.03.2017 12:03 Güncelleme Tarihi: 06.03.2017 12:03

FOTOĞRAF: PISKUNOV

EN SEVDİĞİNİZ FOTOĞRAFINIZ:
A Parkta tanımadığınız birinden rica ederek çektirdiğiniz fotoğraf. Instagram'a koyacak kadar beğendiğinizi bulmak için 22 kere poz vermeniz gerekmişti.
B Bilgisayarınızın masaüstünüzde silinemeyen dosyaya kaydettiğiniz fotoğraf. Her kavgadan sonra telefonunuzdaki fotoğrafları silip aranız düzeldiğinde pişman oluyorsunuz.
C Hangisi olduğuna karar veremiyorsunuz. Her birinin sizdeki yeri ayrı. Bu yüzden en sevdiklerinizi çerçeveletip komodinin üzerine yerleştirdiniz.

ONUN EVİNDE KALDIĞINIZDA SABAH ERKENDEN UYANIRSINIZ VE:
A Sabah kahvenizi içip bir an önce yola koyulursunuz. Yoğun bir iş gününden önce uzun uzadıya kahvaltı yapacak vakiniz olmaz.
B Sevgilinizin kapüşonlu sweatshirt'ünü giyerek evinize gidersiniz. Böylece tüm günü onun kokusuyla geçirebilirsiniz.
C Güzel bir kahvaltı hazırlar ve küçük postit'lere notlar yazarsınız. Böylece tüm gün sizi düşünür.

ÇİFTLERİN BİRBİRLERİNE İTHAFEN DÖVME YAPTIRMASI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
A
Vücudunuza yalnızca sizi daha seksi göstermesini sağlayacaksa dövme yaptırırsınız. Bunun haricinde kalıcı izlerle işiniz olmaz.
B Size göre değil. Vücudunuza kalıcı bir iz bırakmak yerine isimlerinizin baş harfini bir ağaca kazımayı tercih edersiniz. Bunun her anlamda daha güvenli olduğunu düşünüyorsunuz.
C Ortak bir dövme yaptırdınız bile. Tabii işlerin kötü gitme ihtimaline karşı dövme sildirme işlemini de araştırdınız.

STARBUCKS'TA ERKEK ARKADAŞINIZIN ESKİ SEVGİLİSİYLE KARŞILAŞTINIZ. NE YAPARSINIZ?
A Sevgiliniz oradaymış gibi davranıp fazladan latte siparişi verirsiniz ve adını herkesin duyabileceği şekilde yüksek sesle söylersiniz.
B Sevgilinize kahvenizden kıl çıktığını söyleyip bu şubeyi kara listeye almasını sağlarsınız. Böylece karşılaşmalarına engel olabilirsiniz.
C Dönüp kendinizi tanıtırsınız ve erkek arkadaşınızla ilk görüşmenizde eski sevgilisinin selamını iletirsiniz.

APANDİSİT AMELİYATI OLAN SEVGİLİNİZİ NASIL NEŞELENDİRİRSİNİZ?
A
Harley Quinn kostümünüzü giyersiniz ve arka arkaya gönderdiğiniz Snap'lerle sizden başka bir şeye odaklanamamasını sağlarsınız.
B Narkozun etkisi altında hemşireyle ilgili fanteziler kurmaya başlamadan önce sevdiği dizinin DVD'sini hediye edersiniz ve zamanını televizyon karşısında geçirdiğinden emin olursunuz.
C Acısını ve mutsuzluğunu paylaşmak adına siz de apandisitinizi aldırırsınız.

DEĞERLENDİRME
ÇOĞUNLUKLA A

YÜZEYDE KALANLAR
İlişkiniz Taylor Swift ve Tom Hiddleston birlikteliğine benziyor. Kağıt üzerinde her şey olması gerektiği gibi; ancak pratikte ayaklarınızı yerden kesen biriyle birlikte değilsiniz. İlişkinizin kısa süreli bir heyecandan daha fazlası olmasını istiyorsanız duygularınız hakkında gerçekçi olun. Bir sonraki görüşmenizde geceyi onunla geçirin ve onu tanımaya çalışın.

ÇOĞUNLUKLA B
DALGALARLA DANS

Tıpkı dalgalı bir deniz gibi hisleriniz de an be an değişkenlik gösteriyor. Bir gün sizi kalbiniz yerinden çıkacakmışçasına heyecanlandırırken ertesi gün araya duvarlar örüyorsunuz. İlişkiniz tutku üzerine kurulu ama mantığınızı da kullanmanızda fayda var. Hoşunuza gitmeyen şeyler yaptığında sakinliğinizi koruyun. Unutmayın, her hareketinin size uymaması genel olarak uyumlu olmadığınız anlamına gelmiyor.

ÇOĞUNLUKLA C
BALIKLAMA AŞK

Birbirinize karşı hisleriniz o kadar yoğun ki aşkınızı tarif edecek kelime bulamıyorsunuz. Ancak dikkat, aşkta derinlere dalayım derken kendinizi kıyıda unutmayın. Kız arkadaşlarınızla tatile çıkın ve telefonunuzu alıp onu aramanızı söyleyen iç sesinizi bastırın. Birbirinizden uzak kalma fikri ilk etapta hoşunuza gitmeyebilir ama zaman içinde bunun ona da iyi geldiğini göreceksiniz.

BİZE ULAŞIN