Sizden uzaklaştığını düşünüyorsanız ne yapabilirsiniz?

Doludizgin başlayan aşkınız son zamanlarda duraklama noktasına mı geldi? Onu hayatınızdan çıkarmaya hazır değilseniz İlişki Uzmanı Matthew Hussey’nin taktiklerine kulak verin.

Giriş Tarihi: 16.03.2017 16:14 Güncelleme Tarihi: 16.03.2017 16:15

DAHA AZ ULAŞILABİLİR OLUN
Siz yatmaya hazırlanırken arayıp gelip gelemeyeceğini sorduğunda uygun olmadığınızı söyleyin. Sizinle gerçek bir randevu ayarlamadığı sürece onunla görüşmeyin. Pek çok kadın erkeğinin uzaklaştığını hissettiğinde onun daha fazla üstünü düşer. Ama bu araya daha fazla mesafe girmesine neden olur.

KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRİN
Karşınızdaki erkeğin duygularından emin olamadığınız zamanlarda surat asmaktan vazgeçin. Bunun yerine eğlenceli yönünüzü ön plana çıkarın ki sizin gibi bir kadından neden uzaklaştığını kendi kendine sorgulamasını sağlayın.

MUTLU OLDUĞUNUZU GÖSTERİN
Onsuz da eğlenebildiğinizi göstermekten zarar gelmez. Böyle günlerde sizi elinden kaçırdığını düşündürüp yokluğunda kimlerin sizinle ilgilendiğini merak etmesine neden olursunuz.

İLİŞKİNİN BİTMESİNDEN KORKMADIĞINIZI SÖYLEYİN
"Bir süredir davranışların kafamı karıştırıyor. Ama sorun değil. Benim de nereye gittiğimizi görmek için zamana ihtiyacım var. Ne istediğini bilmeyen biriyle birlikte olamam" deyin. Böylece ipleri elinde tutanın siz olduğunu anlayacaktır.

BİZE ULAŞIN