Birbirinize yaklaşmanızı sağlayan 5 randevu

İlişki Uzmanı Matthew Hussey, klasik yemek randevularından kurtulup karşınızdaki yakışıklıyı elde etmenizi sağlayacak beş randevu önerisiyle karşınızda.

Giriş Tarihi: 21.04.2017 15:52 Güncelleme Tarihi: 21.04.2017 15:52

ODADAN KAÇIŞ OYUNLARINA GİDİN
Bu oyunları hoşlandığınız kişinin karakteri hakkında merak ettiklerinizi gösterebilir. "Sabırlı mı, bir işi sonuna kadar devam ettiriyor mu, maceraya ne kadar açık" gibi sorularınızın cevaplarını kısa sürede bulabilirsiniz.

YEMEK DERSLERİNE KATILIN
Birlikte yeteneklerinizi geliştirmek aranızdaki bağı güçlendirir. Uzun vadedeyse akşam yemeklerinde makarna yemekten kurtulursunuz.

YOLCULUĞA ÇIKIN
Arabada geçireceğiniz uzun saatler, göz teması kurmadığınızdan iki tarafın da kendisini daha rahat ifade etmesine yardımcı olabilir. Birlikte tatile çıkmanın nasıl bir his olacağını da ilişki ciddiye binmeden görmüş olursunuz.

YÜRÜYÜŞ YAPIN
"Bugün ne yapmak istersin" diye sorduğunda "Evin yakınlarında kısa bir yürüyüş yapabiliriz" deyin. Böylece üzerinizdeki baskıyı kaldırarak anın tadını çıkabilirsiniz.

MÜZİĞİN GÜCÜNE GÜVENİN
Sevdiğiniz grubun konserinde bağıra çağıra şarkı söylediğiniz akşamlar ilişkinizde unutulmaz anılarınızdan olacaktır. Konser sonrasında ne kadar keyifli zaman geçirdiğinizi düşünmek bile gelecekte sizinle mutlu olabileceğini görmesine yardımcı olur.

BİZE ULAŞIN