Aşkınız uzun ömürlü mü?

Büyük tutkuyla başladığınız ilişkinizin zamanı yenilmemesini sağlayacak taktikler için ilişki uzmanı Matthew Hussey'nin anlattıklarına kulak verin.

İLTİFAT EDİN
Erkeklerin duyduğu iltifatlar karşısında tepkisiz kalamadığı bir gerçek. Tekrar görüşmek istiyorsanız ona 'Bu meraklı hallerine bayılıyorum. Birlikte müze mi gezsek' gibi bir teklif götürebilirsiniz. Böylece yanınızda kendini iyi hissedecek ve sizinle daha çok zaman geçirmek isteyecektir.

GERÇEK RANDEVU
Akşam saatlerinde telefonunuza düşen 'Bana gelip film izlemek ister misin' mesajına 'Çok isterdim ama artık insan içine karışıp biraz sosyalleşsek fena olmaz' şeklinde cevap verin. Bu şekilde sürekli birinizden birinin evinde oturmak yerine ilişkinizi gerçek bir birlikteliğe dönüştürmüş olursunuz.

HEYECANINIZI GÖSTERİN
Yediğiniz yemek, bir süredir beklediğiniz kahve veya yanınızdan geçen kedi gibi küçük şeyler karşısında mutluluğunuzu paylaşın. Büyük, küçük fark etmeksizin sevdiğiniz şeylerden bahsetmek (onun da neleri sevdiğini sormayı unutmayın) size kendisini daha yakın hissetmesine yardımcı olacaktır.

ARAYIN
İşten çıkıp evinize dönerken yolda onu arayın ve gününün nasıl geçtiğini sorun. 5-10 dakika arası kısa sohbet yeterli olacaktır. Bu şekilde özgüveninizi gösterebilir, sosyal medyada yaşayan ve sohbet etme yeteneğinden mahrum kalmış o güruhtan olmadığınızı anlamasını sağlarsınız.

BİZE ULAŞIN