İlk buluşmada neye dikkat ediyorlar?

Erkeklerin ilk buluşma heyecanı içinde neler düşündüklerine inanamayacaksınız. Kendilerini nasıl dinlediğinizden başkalarına karşı davranışlarınıza kadar pek çok hareketiniz onları etkiliyor.

Esprilerine Verdiğiniz Tepkiler
Her erkek komik değildir ama şöyle de bir gerçek var; her erkek kendini komik sanar. Eğer onun sizi güldürmek için sarf ettiği çabaya, gülerek karşılık verirseniz kendini iyi hissedecektir. Hatta sadece kendini iyi hissetmekle kalmayacak, sizinle geçirdiği akşamla ilgili aklında güzel şeyler kalacaktır.

Ona Olan Merakınız
Kendinden bahsetmek şüphesiz çoğumuzun en sevdiği sohbet konusudur. Eğer hayatını ya da belli konulardaki fikirlerini merak ediyorsanız ona sorular sormaktan çekinmeyin. Ve tabii ki sorduğunuz soruların cevabını, soruyu sorarkenki merakınızı kaybetmeden, dikkatle dinleyin.

İnsan İlişkileriniz
Sadece ona karşı kibar davranarak kimseyi kandıramazsınız. Genel olarak çevrenize bakışınız, konuşmanız, hareketleriniz çok dikkatli bir çift göz tarafından izleniyor, unutmayın. Otopark görevlisi, garson, yemekte karşılaştığınız arkadaşları, milli piyangocu gibi üçüncü kişilerle iletişiminiz önemsiz gibi gözükse de ilk buluşma testinin puanlamasında ciddi rol oynuyor.

Sürekli Şikayet Halinde Olmak
Yemekteki fazla tuzdan girdiğiniz filmin sıkıcılığına, havanın soğukluğundan garsona gıcık olmanıza… Gece boyunca karşılaştığınız her şeyi eleştirdiyseniz, o erkekle ikinci kez buluşmayı çok da fazla hayal etmeyin.

Cosmopolitan

BİZE ULAŞIN