Erkekleri güçlü hissettirecek 5 hareket

Sevginizi göstermenin, onu ilişkide güçlü taraf olduğuna inandırmanın belli başlı yolları var. İşte o yollardan bazıları...

Giriş Tarihi: 11.10.2018 14:54 Güncelleme Tarihi: 11.10.2018 14:55

Sevgiliniz araba kullanırken uyuya kalmak
Riski yüksek bir durum olmasına rağmen, siz yan koltukta uyuya kaldığınızda bundan bizzat keyif alır. Çünkü kendilerine karşı olan güven duygusu oluşur.

'Erkeğim' diye seslenmek
Biraz maço biraz da klişe olsa da erkekler böyle seslenen kadınlardan hoşlanır. Sizler de sevgilinizi veya eşinizi biraz olsa da şımartmak istiyorsanız bu yöntemi kullanın. Gözlerindeki mutluluğu sizde göreceksiniz.

Yardım isteyin
Biliyoruz ki sizler güçlü kadınlarsınız ama bazende karşınızdaki erkekten yardım isteyin. Bu durum, kendilerini her seferinde güçlü hissetmelerini sağlayacaktır.

Eşyalarını giyin
Bu durumun belki geçmiş zamandaki kokuyla sahip olduğu yerleri belirlemekle bir alakası olabilir. Kadınlar, size önerimiz erkeklerin kıyafetleri giyin, çünkü onlar kıyafetlerinin giyinmesine bayılıyorlar.

Kontrol edin
Kontrol etmekten kastımız sıkıp daraltmak değil, sadece dışarı çıktığında veya eve varacağı zaman bir telefon edip nasıl olduğu sormak bile onları çok iyi hissettirecektir. İlgiyi eksik etmeyin.

BİZE ULAŞIN