'ı aldattı

Kylie Jenner, sevgilisi Travis Scott'un onu aldattığına dair kanıtı olduğunu açıkladı. Travis Scott konserlerini iptal etti ve Kylie ile kriz konuşması yapmak için Los Angeles'ın yolunu tuttu! İşte detaylar...

Giriş Tarihi: 01.03.2019 16:02 Güncelleme Tarihi: 01.03.2019 18:46

Damla Yüce

Tristan Thompson'ın 'ın en yakın arkadaşı ile aldatmasının yankıları hala sürerken, gündeme bomba gibi bir ihanet iddiası daha düştü!'TRAVIS BENİ ALDATTI, KANITLARIM VAR'

Geçtiğimiz Çarşamba günü, Kylie Jenner çocukları Stormi'nin babası Travis Scott'u ihanetle suçladı.


Ünlü rapçi konserleri arasında kızı ile daha fazla vakit geçirmek için Los Angeles'a uçtu. Travis eve geldikten sonra, Kylie Jenner Astroworld turnesinde olan rapçinin kendini aldattığına dair kanıtlar buldu.

İhanet suçlamasının ardından çarşamba akşamı evde büyük bir tartışma çıktı ve perşembe gününe kadar devam etti.

Bu gelişmeden hemen sonra, 'un konserinin iptal haberi duyuldu. Scott,New York Buffalo'daki daki Astroworld konserini 'durumla başa çıkmak' için iptal etti .

Rapçi'nin sözcüsü ise açıklama yaparak: 'Travis Kylie'yi aldatmadı. Konser, Travis hasta olduğu için iptal edildi.' dedi.Travis Scott'un Astroworld turnesi kapsamındaki biletleri ylar öncesinden satışa çıkan konseri etkinlik kapılarının açılmasından bir buçuk saat önce iptal etmesi fanlarını hem kızdırdı hem de şüpheye düşürdü. Ünlü rapçinin bazı hayranları konser için çoktan şehre geldiklerini ve otellerine yerleştiklerini ve konser iptal haberini çok geç öğrendikleri konusunda sitemde bulundu.

Çift, Jenner'in dört yıllık bir dargın bir barışık erkek arkadaşı Tyga'dan ayrılmasından sadece haftalar sonra, Nisan 2017'den beri birlikte.

Jenner ve Scott'un kızı Stormi'yi 1 Şubat 2018'de dünyaya geldi.

Geçen hafta, Jenner'ın en yakın arkadaşı Jordyn Woods ile Khloe Kardashian'ın erkek arkadaşı Tristan Thompson bir ev partisinde yakınlaştı(!)

Woods, yaşadığı Kylie'nin misafir evinden taşındı ve Kardashian ailesi Woods ile ilişkilerini kesti.

BİZE ULAŞIN