Erkekleri Okuma Sanatı

Bir erkek bakışından, yürüyüşüne; omuz yapısından burnunun şekline; gözlerinden, dudak yapısına kadar kendisiyle ilgili her sırrın cevabını, fiziksel özelliklerindeki detaylarla veriyor. Tabii siz bunu okumayı öğrenebilirseniz…

Giriş Tarihi: 03.05.2019 16:08 Güncelleme Tarihi: 03.05.2019 17:12

Bir erkek bakışından, yürüyüşüne; omuz yapısından burnunun şekline; gözlerinden, dudak yapısına kadar kendisiyle ilgili her sırrın cevabını, fiziksel özelliklerindeki detaylarla veriyor. Tabii siz bunu okumayı öğrenebilirseniz… Geçtiğimiz aylarda Kaderin Kodu isimli kitabı raflardaki yerini alan eğitmen ve yazar Ünal Güner, bu çok eskilere dayanan bilgiyi bizimle paylaştı. İşte sizin için derlediğimiz erkek okuma sanatının tüyoları.

Derleyen Neslihan Perker
Web Editörü Damla Yüce


Kadınların dünyasında "doğru erkeği bulmak'' önemlidir. Bu çok meşakkatli yolda birbirinden farklı özelliklere, karakter yapılarına sahip beylerle karşılaşmışızdır. Onlara baktığımızda enerjilerini hissetmek ile bazı şeyleri kestirememek arasında gidip gelebiliriz. Peki, bir erkeği incelediğinizde, onun yaşanmışlıklarını, karakteristik özelliklerini, hatta potansiyel geleceğini okuyabilirsiniz desek nasıl hissederdiniz? Bunu yapmak hiç de zor değil. Kaderin Kodu kitabında konuya değinen eğitmen, yazar Ünal Güner, bu bilginin binlerce yıllık bir geçmişe dayandığını söylüyor. Kendisiyle bir araya geldik ve Cosmo okurları için bazı tüyolar aldık. Güner, bize fiziksel özelliklerle paralel olarak erkeklerin karakter yapıları ve duygu durumları hakkında bilgi verdi.

BİZE ULAŞIN