Aşk Oyunu Sever

Erkeklere karşı oyun oynamanın tehlikeli olduğu, sizi üzebileceği üzerine dinlediklerinizi unutun. Biriyle birlikte olmaya başlamak bir oyuna adım atmak gibidir. Mutlu bir ilişkiye giden yolda küçük hileler ve usta aşk manevraları da oyunun başlıca kurallarıdır.

Giriş Tarihi: 11.11.2019 19:05 Güncelleme Tarihi: 21.11.2019 12:16

Taktik 1
HER AN ULAŞILABİLİR OLMAYIN

Oyun Planı: Ondan ne kadar hoşlanıyor olursanız olun annelerinizin tabirlerine kulak vermelisiniz; işleri ağırdan alın. Her mesajını anında yanıtlamayın, sosyal medyada yaptığı paylaşımlara yorum ya da 'like' yağdırmayın. Ortalarda olmamanız onda merak uyandıracaktır. Herkesin her hareketini paylaştığı sosyal ortamlardan en azından bir süreliğine uzak durun. Bırakın neler yaptığınızı merak etsin. Size ulaştığı zaman şanslı olduğunu hissetsin. Kazanım: Ona doğru koşmamanız, uçtu uçacak gibi durmanız sizi cazip hale getirir erkeklerin gözünde. Diğer taraftan bu süreç sırasında karakteri, kararlılığı ve iletişim tarzıyla ilgili birçok bilgi de edinmiş olursunuz.

Taktik 2
TAHMİNLERE YER BIRAKIN

Oyun Planı: Beğendiğiniz bir erkekle yakınlaşmaya başladığınız anda onunla tüm kişisel özelliklerinizi, beklentilerinizi, tecrübelerinizi, anılarınızı, yaşanmış hikayelerinizi paylaşmak için can atarsınız. Bunu sakın yapmayın. Bu konuda frene basmanız ilişkinizin geleceği açısından önem taşıyor. Siz ayrıntılara ne kadar hızlı inerseniz beğendiğiniz erkek de sizden aynı süratle uzaklaşır. Kendini özel hissetmek yerine sizin herkese karşı gereksiz bir açıklık içinde olduğunuzu düşünür. Bırakın sizi merak etsin. Boşlukları doldurmak için biraz uğraşması gereksin. Kazanım: Gizemin olduğu yerde merak ve ilgi vardır. İlk günden her konuyu tüm detaylarıyla ortaya koymak bunu bitirir. Merak etmek ve sizi çözmeye çalışmak, erkek beyninde aşk kimyasallarının hareketlenmesini sağlar.

Taktik 3
MEŞGULİYETLERİNİZ OLSUN

Oyun Planı: Hayatınızda ilk öncelik olmasına izin vermeyin. Tabii ki onunla olmaktan hoşlandığınızı hissettirin. Ancak sosyal ajandanızın izin verdiği zamanlarda. Planlarınız olduğunda bunu açıkça söyleyerek, daha sonra görüşmeyi önerin ve telefonu kapatın. Kazanım: Kendinize ait bir hayatınızın ve ilgi alanlarınızın olması, ayaklarınızın üzerinde durabiliyor olmanız onu çok etkiler. Erkekler özgürlüklerine düşkündürler ve kendinden ödün vermeyen kadın onlar için çekicidir. Bunca meşguliyetiniz arasında sizden randevu koparmanın kıymeti onun için paha biçilmez olabilir.

BİZE ULAŞIN