Arda Erel'den Senin İçin

İçinden gelenleri sosyal medyada paylaşmaya başladıktan sonra takipçi sayısı bir milyon gibi ulaşılması zor bir rakama ulaşan Arda Erel, en güzel yazılarını Senin İçin’de derledi.

Giriş Tarihi: 04.01.2016 11:18 Güncelleme Tarihi: 04.01.2016 11:18

Başına gelen her kötü şeyin daha iyisi için zemin oluşturduğunu düşünen Arda Erel'in aforizmalarından oluşan kitabı Senin İçin, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda.

Kişiye Özel Kitap

Senin İçin

İçinden gelenleri sosyal medyada paylaşmaya başladıktan sonra takipçi sayısı bir milyon gibi ulaşılması zor bir rakama ulaşan Arda Erel, en güzel yazılarını Senin İçin'de derledi.

Başına gelen her kötü şeyin daha iyisi için zemin oluşturduğunu düşünen Arda Erel'in aforizmalarından oluşan kitabı Senin İçin, İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda.

Son meğer başlangıçmış

4 sene önce hayatının en kötü dönemini yaşadığını düşünen Arda Erel, daha sonra o dönemin aslında en şanslı dönemi olduğunun farkına varır. Yaşadığı sıkıntılarını dostlarına, ailesine anlatmak yerine blog açmaya karar verir. Duygularını tanımadığı insanlarla paylaştığında yalnız olmadığını görür ve farklı sitelerde daha çok yazmaya başlar.

Sosyal medyadan kitaba

Popüler paylaşım sitelerinden Instagram'daki hesabını takip edenlerin sayısı her geçen gün artar. Demet Akalın, Hülya Avşar gibi ünlü isimlerin yazdıklarını paylaşmasıyla Arda Erel ismi daha da çok duyulur ve bugün Instagram'daki takipçi sayısı bir milyona ulaşır.

Herkes için

Arda Erel'in bu kadar sevilmesinin en büyük nedeni yazılarındaki samimiyetidir. İçinden gelenleri, düşüncelerini tüm çıplaklığıyla paylaşır Arda Erel. Artık bu yazıların kitap olma zamanı gelmiştir. Inkilâp Kitabevi tarafından çıkan Senin İçin'de aforizma niteliğindeki yazıları bir bütünlük halini almıştır. Her sonun bir başlangıç olduğunun altını çizen kitapta tüm okuyucular kendinden bir şey bulacaktır.

Senin İçin'den

İnan

Zannettiğinden daha şanslısın.

Göründüğünden daha güzel.

Ve sandığından daha güçlüsün.

Bak, bu sabah da uyandın. Demek ki her şey için bir şansın daha var.

Fark ederek yaşa.

Hayatta neye gerçekten inanırsan, o mutlaka olurmuş. Şimdi buna inan.

Umduğundan daha mutlu olacaksın.

Tüm kalbinle inandıktan sonra, gerçekleşmeyen hayalin kalmayacak.

BİZE ULAŞIN