Nevşah’tan “Altın Kitabın Sırları”

Türkiye’yi nefes ile tanıştıran ve Türkiye’deki tüm nefes koçlarının öğreticisi olan Nevşah, 40 yaşına girene kadar anlatması, ifade etmesi ve yayması yasak olan bilgileri topladığı kitabı Altın Kitabın Sırları, raflarda yerini aldı.

Giriş Tarihi: 05.01.2016 11:58 Güncelleme Tarihi: 05.01.2016 11:58

Destek Yayınları tarafından piyasaya sürülen Altın Kitabın Sırları, yüzyıllardır gerçeğe uyanan bilinçlerin çoğunun söylemeye cesaret edemediği, insanlık tarihinin bilinen bilinmeyen bütün kadim kitaplarında yazan ama açıklanmayan, saklanan ve çoğu zihnin algılayamayacağı kadar basit ve hakiki bilgileri aktaran bir kitap olarak göze çarpıyor.

Altın Kitabın Sırları; bir varlık olmadığınızı, aklınızın ve bedeninizin gerçek olmadığını, algılamanızın hakiki benliğiniz ile hizalanmanızı, kendinizi iyi hissetmenizi değil uyanmanızı, yaşamda nasıl başarılı olacağınızı değil, yaşam olarak algıladığınız günün olduğunu görmenizi sağlayacak. Gizli bilgiye ulaşabilmek için hakiki kelimelerin gücüne inanan herkese ithaf edilen Altın Kitabın Sırları, bu dünyada mutlu olmanın anahtarını değil, ebedi huzura ulaşmanın yolunu arayan okuyucularına sürprizlerin tavan yaptığı bir okuma serüveni vaat ediyor.

Yaşadığımız her tecrübe bilinç seviyemizin etkisindedir…

Uyanışın ancak, yaşamın kendisiyle uğraşmayı bırakıp, yaşanan tüm tecrübelerin o andaki bilinç durumumuzun yansıması olduğunu kabul edilişiyle başladığını okuyucunu efektif bir şekilde aktaran Altın Kitabın Sırları, "Yaşamımdan ben sorumluyum..." kuracağınız ilk "uyanık cümle"dir." diyerek okuyucuyla buluştu.

Yaşadığımız her tecrübenin bilinç seviyemizin bir etkisi olduğunu söyleyen Altın Kitabın Sırları okuyucusuna; "Dışarıda kimse yok. Yaptığınız her şeyi kendinize yapıyorsunuz. "Diğeri" olarak algıladığınız kişide gördüğünüz her şey, kendi suçlamalarınızın, yorumlarınızın, inanışlarınızın yansıması. İçinde bulunduğunuzu zannettiğiniz ve şu anda gerçek olarak algıladığınız bu dünya, kendinizle ilgili yargılarınızın, suçluluklarınızın yankısı" diyor.

Yazar Nevşah Fidan Karamehmet ise; bugünlerde herkesin kendini iyi hissetmek, mutlu yaşamak, zengin ve başarılı olmak için çeşitli kişisel gelişim eğitimlerine gittiğini söyleyerek Altın Kitabın Sırları'nda bunları vaat etmediğini söyleyerek "Yaşamın gerçekte ne olduğunu anlamanızı... Çok az insanın bildiği, kabul edebildiği, erişebildiği "hakikat bilgisi"ne sahip olmanızı... Olduğunuzu zannettiğiniz "insan"dan özgürleşmenizi... Hakiki benlik ve Yaradan ile bütünleşmenizi sağlayacak" diyerek okuyucusunu birlikte bir keşfe çıkmaya davet ediyor.

BİZE ULAŞIN