Rocco ile 20. Roxy müzik günleri başlıyor!

Her zaman gençlerin ve eğlencenin yanında yer alan Rocco, 20. Roxy Müzik Günleri ile yeni yeteneklerini arıyor.

Giriş Tarihi: 12.01.2016 14:30 Güncelleme Tarihi: 12.01.2016 14:30

Bugüne kadar Teoman, Kurban, Aylin Aslim ve Hayko Cepkin gibi birçok ünlü ismi müzik dünyasına kazandıran Roxy Müzik Günleri'nin 20.si, 22 Ocak tarihinde Roxy'de gerçekleşecek Koray Candemir & Özge Fışkın konseri ile başlıyor.

Nesiller büyüten efsane müzik yarışması Roxy Müzik Günleri, 20. yılında Rocco ile gençlerin yanında yer almaya devam ediyor. Yaratıcılığın eğlence ile buluştuğu gençlerin markası Rocco ile yepyeni yetenekleri geleceğe taşımaya devam eden Roxy Müzik Günleri, Türkiye'nin dört bir yanından müzisyenleri bir araya getiriyor. Bugüne kadar Teoman, Aylin Aslim, Hayko Cepkin, Gece, Kurban, Melis Danışmend, Replikas, Nekropsi ve Gevende gibi birçok ismi müzik dünyasına kazandıran Roxy Müzik Günleri'nin 20.si, Roxy'de 22 Ocak gecesi Koray Candemir ve Özge Fışkın'ın performansıyla buluşacak açılış partisi ile başlıyor. Konser serisinin ikincisi 26 Şubat gecesi Aylin Aslım ve Kerem Küçükay konserleri ile devam edecek.

Rocco ile Roxy Müzik Günleri'nde katılımcılar, müzik dünyasının önemli isimlerinden oluşan jüri üyeleri; Aylin Aslım, Barış Akpolat, Bengi Ünsal, Hakan Tamar, Haluk Polat, Harun Tekin, Kanat Atkaya, Koray Candemir, Murat Hasan, Ömer Ahunbay, Özge Fışkın, Sarp Dakni, Şafak Ongan, Taner Öngür, Tarkan Gözübüyük, Tayfun Polat, Tibet Ağırtan ve Turgay Gülaydın tarafından değerlendirilecek. 18 yaşından büyük tüm amatör ve profesyonel grup/veya sanatçının kendi bestesi ile katılabildiği yarışmanın başvuru formu ve detaylı katılım koşullarına roxymuzikgunleri.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN