Mövenpick Hotel Istanbul’da İtalyan Usulü Romantizm

Romeo ve Juliet müzikalinin yakışıklı İtalyan oyuncusu ve müzisyen Riccardo Maccaferri ile unutulmaz bir Sevgililer Günü Yemeği...

Giriş Tarihi: 20.01.2016 10:56 Güncelleme Tarihi: 20.01.2016 10:56
Mövenpick Hotel Istanbul, Sevgililer Günü'nde büyülü bir gece geçirmeniz için dünyaca ünlü Romeo ve Juliet müzikalinin İtalyan oyuncusu ve müzisyen Riccardo Maccaferri'nin sahne alacağı sürprizlerle dolu bir Sevgililer Günü Yemeği düzenliyor.
13 Şubat 2016, Cumartesi akşamı AzzuR Restaurant'ın mum ışığı ile aydınlatılmış seçkin atmosferinde gerçekleştirilecek olan Sevgililer Günü yemeğinde, İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano tarafından hazırlanan özel Aşk Menüsü sunulacak. Romeo ve Juliet müzikalinde rol aldığı Benvolio karakteriyle de tanınan Riccardo Maccaferri'nin İtalyanca ve İngilizce en sevilen aşk şarkılarını seslendireceği gecede kendisine Nicholas Merzi gitarıyla eşlik edecek.
Aşk aromalı lezzetler ve canlı müziğin sihirli tınılarıyla İtalyan usulü romantizm yaşayacağınız, 19.30-23.00 saatleri arasındaki Sevgililer Günü yemeği kişi başı KDV dahil 165 TL olup, yerli içecek dahildir.
Sevgililer Günü'nde Romantik Bir Kaçamak
Mövenpick Hotel Istanbul, rüya gibi bir akşam yemeğinden sonra beş yıldızlı romantizm keyfi yaşatacak özel konaklama paketi de hazırladı. 13 Şubat 2016'da superior odada iki kişi konaklama, AzzuR Restaurant'ta iki kişilik Sevgililer Günü akşam yemeği, ertesi gün muhteşem bir açık büfe kahvaltı ve odada kalp şeklinde çikolata ikramını içeren Sevgililer Günü konaklama paketi gece başı KDV hariç 199 Euro'dur.
BİZE ULAŞIN