DJ Funky C ile Fly - Inn Beach'te happy hour

Çeşme’nin vazgeçilmezi Fly – Inn Beach; 11 Haziran'da, setleri kadar MC performansları ile de büyük ilgi gören Türkiye’nin önde gelen DJ’i DJ Funky ‘C’yi ağırlıyor.

Giriş Tarihi: 10.06.2016 10:51 Güncelleme Tarihi: 10.06.2016 10:51

Çeşme'nin en keyifli plajlarından Fly – Inn Beach, berrak denizi, keyifli kumsalı, eşsiz lezzetleri kadar ağırladığı ünlü DJ'ler ve unutulmaz anlara imza atan happy hour partileri ile 2016 yazında da adından söz ettiriyor.

Türkiye'nin ilk Dj'lerinden, setleri ve uluslararası partilerde çaldığı benzersiz parçalarıyla dikkat çeken, setlerinin yanı sıra eğlenceli MC şovlarıyla da büyük bir hayran kitlesine sahip olan " DJ Funky 'C' ", 11 Haziran Cumartesi günü Fly – Inn Beach'te setin başına geçiyor !

Seçtiği parçalarla dinleyenlerine benzersiz saatler yaşatan, Türkiye'nin en önemli DJ'lerinden " DJ Funky 'C' " Fly – Inn Beach'te unutulmaz bir partiye imza atmak için hazır!

Fly – Inn Beach, tüm müzik severleri 11 Haziran Cumartesi günü Happy Hour Party with DJ Funky 'C'ye benzersiz bir eğlence ve unutulmaz bir gün yaşamaları için bekliyor.

BİZE ULAŞIN