'Tuz Havuzu'yla yepyeni bir deneyim

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un Alplerden ilham alan markası Pürovel Spa & Sport, yepyeni ‘Tuz Havuzu’ ile benzersiz bir egzersiz deneyimi sunuyor.

Giriş Tarihi: 27.06.2016 16:15 Güncelleme Tarihi: 27.06.2016 16:15

Birbirinden özel masaj ve spa bakımları ile rahatlamak, gevşemek ve stresten uzaklaşmak için ayıracağınız bir-iki saat ile kendinizi yeniden keşfetmenin keyfine varın. Swissôtel The Bosphorus, İstanbul cildinizin bahar sezonuna hazırlıklı bir şekilde başlaması için uzman terapistler tarafından uygulanan özel bakımları ile sizleri bekliyor.

Pürovel Spa & Sport'un spa bakımlarında; aroma terapi alanının önde gelen markalarından Aromatherapy Associates ve antik reçetelerden ilham alan Cinq Mondes ürünleri kullanılırken masajlarda İsviçre'nin yöresel otlarından üretilen esansiyel yağlar kullanılıyor.

Yepyeni bir egzersiz deneyimi: Tuz Havuzu
Kendinizi Pürovel Spa & Sports'ta iyileştirici ve yorgunluğu alıcı özelliğiyle bilinen tuz havuzuna bırakabilirsiniz.
Özellikle bel ve diz problemi yaşayanlar ve spor yaparken risk almak istemeyenler için tuz havuzu çok faydalı bir deneyim sunuyor. Özel eğitmen eşliğinde 30 dakikalık dersler ile tuzun iyileştirici özelliğiyle buluşuluyor.
Kendinizi iyi hissetmenizi sağlamak için gereken her şeyi sizin için düşünen Pürovel Spa & Sports'ta yeniden doğacaksınız.

Fitness Camp ile Sağlıklı Bir Bedene Merhaba Deyin
Pürovel Spa & Sports, 5 günlük konaklamalı veya konaklamasız, sağlıklı beslenme, spor ve masaj programlarının yer aldığı Fitness Camp ile yeni bir yaşam alışkanlığı kazanarak sağlıklı bir yaşama geçiş yapmanıza olanak sağlıyor. Florence Nightingale Beslenme Uzmanı Ece Akkuş'un katkılarıyla size özel olarak hazırlanan menüyü Café Swiss Restoran'da tadabiliyorsunuz. Swissôtel The Bosphorus, İstanbul'da konaklama seçeneğinizin de olduğu programın sonunda yeni ve sağlıklı bir yaşama adım atmış olacaksınız.

BİZE ULAŞIN