nisanda vitrinde!

MWC'de en çok ilgi gören Nokia 3310 modeli, nisan ayında satışa sunulacak. Tüm dünyada 126 milyon adet satılan ürün, Türkiye'de ise 350-400 TL arasında satışa çıkacak.

Giriş Tarihi: 06.03.2017 12:16 Güncelleme Tarihi: 06.03.2017 12:16

Nokia markasının mobil telefon pazarına dönüşüne imza atan HMD firmasının Başkan Yardımcısı Per Ekman, 10 yıllık lisans anlaşması yaptıklarını belirterek detaylar hakkında şunları söyledi: "Biz Türkiye dahil pek çok pazarda Nokia'nın çok sevilen bir marka olduğunu biliyoruz. Pek çok insan bize Nokia markasıyla olan bağından söz ediyor. Bu bize küresel bir operasyonu hızla yapmak için güç veriyor."

APPLE'I ÜRETEN MARKA
Nokia'nın 3310 modeli dahil yeni ürünlerinin Apple iPhone'u da üreten Foxconn fabrikalarında üretileceğini belirten Per Ekman, sürdürülebilir kârlı iş modelinin tüketicilere nasıl yansıyacağını şöyle anlattı:

"Biz tüketicilerin yüzde 100 basit bir Android deneyimi yaşamasını istiyoruz. Bunun için sesli asistandan tüm android servislerine kadar keyifli bir ürün deneyimi yaşamalarını hedefliyoruz."

Yılan oyunuyla gündeme oturan 'un Rovio gibi farklı oyun üreticileriyle de işbirliği yapabileceğini belirten Per Ekmen, A6 gibi üst segment ürünlerin de ilgi göreceğini iddia etti.

Per Ekman operatörler ve telefon dağıtıcılarıyla kanalın tümünde satışa çıkacaklarını söyledi. Nokia'nın 3310 modeli, Türkiye'de vergilerin etkisiyle 350-400 TL arasında satışa çıkacak.

TEK ŞARJLA 1 AY
Yeni Nokia 3310 yaklaşık 1 aylık (744 saat) bekleme 37 saat konuşma süresiyle dikkat çekiyor. 2.3 inç ekrana sahip telefon çift SIM kart girişi ve 2 megapiksel kameraya sahip.

4 farklı renkte satılacak telefon Micro USB girişinden şarj oluyor. FM Radyo desteğini yeniden üzerinde taşıyor. 32 GB harici kart desteğine sahip telefonun tüm eski tuş takımı özellikleri devam ediyor.


BİZE ULAŞIN