'den sevgilerle!

Doğala olan tutkumuz bizi bu sefer Finike’ye kadar götürdü! “Portakal Düğünü” adı verilen hasat şenliklerinde bambaşka bir deneyim yaşamakla kalmadık, portakalbahcem.com bahçelerinde dalından portakalın da tam anlamıyla tadını çıkardık.

Giriş Tarihi: 08.03.2017 16:13 Güncelleme Tarihi: 08.03.2017 16:13

DAMLA DURAK

FOTOĞRAFLAR: DAMLA DURAK

Portakal, mandalina, kumkuat, limon… Önce tatlarını, sonra kokularını hayal edin. Dalından ve tazecik! Şehrin göbeğinde bu size hayal gibi gelebilir ama portakalbahcem. com tam da bu hayali gerçekleştirmek için var! portakalbahcem. com, doğal tarım uygulamaları ile kontrollü, biyolojik ve entegre tarım uygulamalarını geliştiriyor ve özlediğimiz o mis kokulu narenciyeleri "çiftçiden tüketiciye" politikasıyla ulaştırıyor. Özetle, siparişi veriyorsunuz, özel ekipler sizin için meyvelerinizi topluyor ve kutulayıp kargoluyor. Doğallıktan uzak hiçbir işlem yok! Ürünlerde kimyasal yıkama ya da mumlama tekniği uygulanmıyor. Hal böyle olunca da size meyvelerinizi güvenle ve keyifle yemek düşüyor.

FİNİKE PORTAKALI NEDEN ÖZEL?
Portakal denince sadece ülkemizde değil, dünyada da akla hemen Antalya/ geliyor. Bu bölge, gerek coğrafi konumu, gerekse mikro kliması ile portakalın tadını etkiliyor ve dünyaca üne sahip "Finike Portakalı"yla ön plana çıkıyor. Finike ovası; mükemmel mikro kliması, alüvyonlu toprak yapısı ve harika su kaynakları ile dünyanın en kaliteli narenciye ürünlerinin yetiştirildiği bir ova haline dönüşüyor. Finike'nin doğu, batı ve kuzey cepheleri dağlarla çevrili olduğu ve Güneyi deniz; güney rüzgarlarına açık olduğu için rutubet oranı yüksek bir bölge haline geliyor. Narenciye için gerekli olan ideal rutubet oranı da Finike'de oluşuyor. Finike portakalı, doğal dengelerin ideal yapısından dolayı, kendine has aroması, rayihası ve optimum asidite dengesi ile dünyanın en kaliteli portakalı haline dönüşüyor. Asidite dengesinin optimum olması meyvenin posa miktarının az olmasına ve ağızda yerken erimesini sağlıyor. Ününü hak ediyor. Tavsiyemizi dinleyin ve hemen sipariş verin. Farkını anlayacaksınız...


BİZE ULAŞIN