The Riverdale dizisinin güzel yıldızı canlandırdığı karakter dolayısıyla pek sevilmese de tartışmasız güzelliğe ve seksiliğe sahip. Tabii içinde bunlardan çok daha fazlasını barındırıyor.

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ, FOTOĞRAF: AMY GRAVES / GETTY IMAGES.COM

HER OYUNCUNUN RÜYASI
"The Riverdale dizisinde canlandırdığım Cheryl karakteri çok yönlü. Bilindik 'kötü kız' imajını tamamen yansıtıyor ama tüm bunların ötesine geçip ruhunu görebildiğinizde onun çok kırılmış biri olduğunu anlıyorsunuz. Onun gibi karmaşık karakteri oynamak en büyük hayalimdi."

ZOR GEÇEN ÇOCUKLUK
"Ergenlik döneminde ben de pek çok yaşıtım gibi depresyona girdim. Yaşadığım yerdeki arkadaşlarım uyuşturucu kullanıyordu ve bazıları bu yüzden hayatını kaybetti. Bu süreçte çok fazla şey öğrendiğimi söyleyebilirim."

ABARTMA KAYGISI
"Önceki yıllarda saçlarımın çok dikkat çektiğini düşündüğüm için makyaj yapmaktan çekinirdim. Dizinin çekimleri esnasında bana en uygun giyim ve makyaj tarzını buldum ve bazı parlak renklerin beni daha iyi gösterdiğini keşfettim. Asla giymem dediğim renklerin başında gelen kırmızı doğru tonda olduğunda ve iyi kombinlendiğinde vazgeçilmez."

HAYRANLARIYLA İLİŞKİSİ
"Bana karşı her zaman nazikler. Bu yüzden onlarla bir araya gelmeyi çok seviyorum. Sokakta beni gördüklerinde yanıma gelip selam vermelerini seviyorum. Ancak benim için zorlayıcı olan çoğu zaman benden belirli beklentilerinin olması. İnsanların hayatında anlayamayacağınız ya da tahmin etmediğiniz şeyler olabiliyor. Bazen bir hayranım yanıma geldiğinde bambaşka bir konuyla uğraştığımdan beklediği gibi neşeli veya samimi olamıyorum. Sanırım hayranlarımız bazen filmler dışında bir hayatımız olduğunu unutuyor."

ONUN HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ

Karakteristik kızıl saçlarıyla uyumlu giyinmeyi tercih ediyor.

Günümüzde insanların aşka inanmaması onu derinden üzüyor.

Küçükken saçları dolayısıyla onunla dalga geçiyorlarmış.

Ailesi aslen Güney Afrikalı olduğundan Washington ve Güney Afrika arasında sık sık seyahat etmiş.

Erkek arkadaşı kendisine Facebook üzerinden mesaj atmış ve ortak arkadaşları çok olduğu için birbirlerini eklemişler. Travis bir gün birlikte sinemaya gitmeyi teklif etmiş ve böylece arkadaşlık aşka dönüşmüş.

KİMLİK KARTI
DOĞUM YERİ VE
TARİHİ:

Washington,
Amerika
Birleşik
Devletleri, 18
Ağustos
1994.
ONU NEREDEN
TANIYORUZ:

The Curse Of
Sleeping
Beauty
(Uyuyan
Güzelin
Laneti)
filminden ve
The Riverdale
dizisinden.

BİZE ULAŞIN