Kitap

Giriş Tarihi: 06.10.2018 16:45 Güncelleme Tarihi: 06.10.2018 17:25

Hazırlayan: İrem Orhan
Fotoğraflar: Deniz Doğan

Bahar Yağmurları/
Karl Ove Knausgaard

Kavgam serisinin son kitabı olan ve 600 sayfalık kalınlığıyla çok sevdiğiniz bir dizinin bölümlerini izler gibi tek solukta okuyacağınız Bahar Yağmurları, anılarımızın bizi etkileyen taraflarını ve onlarla nasıl başa çıkabileceğimizi konu alıyor.

İkinci Waliz/
Küçük İskender

Şiirin özgün isimlerinden Küçük İskender'in şiirle, anılarla, düşüncelerle oluşturduğu mektup niteliği taşıyan kitabı, okuyucuya sunduğu imge dolu metinlerle ilham kaynağı oluyor.

Saklı Kalan/
Tara Altebrando

Ödüllü yazar Tara Altebrando'nun hareketli temposu ve birbirinden şaşırtıcı karakterleriyle hafızanızda uzun süre yer edinecek romanı Saklı Kalan, sizi soluksuz okuyacağınız bir hikâyenin içine davet ediyor.

Çek, Düzenle Paylaş/
Mehmet Ömür

Cep telefonu kameranızı daha verimli kullanmanız ve hatta mobil sanatın kapılarını aralamanız konusunda fayda sağlamak üzerine hazırlanmış kitap, fotoğraf çekme kabiliyetinizi geliştirecek pek çok faydalı öneriyle dolu.

Bir Bitki Çayı Alır mıydınız?/
Donatella Rizzati

Viola, çok sevdiği bitkilerden bile uzaklaşacak kadar yasta ve yaşadığı acılarla başa çıkmaya çalışan yalnız bir kadın olarak Paris'e gidiyor. Viola'nın geçmişiyle başa çıkış mücadelesine tanıklık edeceğiniz kitap, yalnız bir kadının yeniden doğuş hikâyesini anlatıyor.

BİZE ULAŞIN