Müzik ve Film

6 Ekim ve 25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek müzik ve sinema etkinlikleri...

Giriş Tarihi: 06.10.2018 17:00 Güncelleme Tarihi: 06.10.2018 17:26

Hazırlayan: İrem Orhan
Fotoğraflar: Deniz Doğan

Çok Sesli Program
Şehrin eğlence hayatında önemli bir yer tutan Babylon, yeni sezonda da farklı müzik türlerinden önemli isimleri bir araya getiriyor. Babylon'da 18 Ekim'de Josef Leimberg, 19 Ekim Karl Hector&The Malcouns, 24 Ekim'de Omer Avital Qantar, 25 Ekim'de ise Ezra Collective gibi isimler sahne alacak.

Yol Arkadaşım 2
Komedi türündeki Yol Arkadaşım filminin devam halkası olan ve senaristliğini İbrahim Büyükak'ın üstlendiği filmde, başrollerde de yine Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yer alıyor. Bedran Güzel'in yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Ezgi Eyüboğlu ve Olgun Toker gibi isimler dikkat çekiyor. Birbirine zıt karakterlere sahip iki arkadaşın maceralarını anlatan film, beyaz perdede kahkaha tufanı estireceğe benziyor. (12 Ekim)

Kings
Sokak çocukları konusunda son derece duyarlı bir insan olan ve sekiz çocukla yaşayan Millie, ev halkına bir çocuk daha ekler. Bu esnada kendisini çılgın komşusu Obie ile aynı safta bulan Millie, beklenmedik olaylar silsilesinde savrulur. Başrollerini Halle Berry, Daniel Craig ve Kaalan Walker gibi isimlerin paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Deniz Gamze Ergüven oturuyor. (12 Ekim)

Yeni Lokasyon Beşiktaş
Kadıköy'ün ardından şimdi de Dorock XL Stage ile Beşiktaş'ta eğlence severlerle buluşacak Dorock XL, iki bin kişilik seyirci kapasitesiyle müzik severleri biraraya getiriyor. Müziğin çeşitli tarzlarını aynı çatı altında toplayan mekânda 6 Ekim Manga, 13 Ekim Göksel, 26 Ekim Kalben ve 28 Ekim'de de Sertab Erener sahne alacak.

BİZE ULAŞIN