Alice Müzikali seyirciyle buluştu

Giriş Tarihi: 10.02.2019 17:21 Güncelleme Tarihi: 10.02.2019 17:21

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevirilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip Alice Harikalar Diyarında, çağdaş bir müzikal uyarlama olarak 7 Şubat akşamı ilk kez sahnelendi

Twitter'da Alice hastagi ile gündem olan modern müzikale herkes adeta bayıldı. Özellikle Serenay Sarıkaya'nın çok beğenildiği Alice Müzikali izleyenlerden tam not aldı.Başrollerini Serenay Sarıkaya (Alice), Enis Arıkan (Tavşan), Ezgi Mola (Kraliçe), Şükrü Özyıldız (Şapkacı), Merve Dizdar (Kedi) ve İbrahim Selim'in (Kral) paylaştığı Alice izleyenleri büyüledi.
Hazırlıkları yaklaşık 3 ay süren ve ilk 2 ay provaların büyük bir gizlilikte yürütüldüğü müzikal, duyurulduğu andan itibaren büyük merak uyandırmıştı.Serenay Sarıkaya Alice Müzikali'nde, kendini yaşadığı hayatın içine sıkışmış hisseden, bir mobil uygulamanın çağrısına uyup beyaz tavşanı takip ederek sanal dünyaya dalan Alice'i canlandırıyor.

Alice Müzikali için; "Serenay Sarıkaya'nın asla olduğu yerde saymayıp hep kendini geliştirmesi!", "Serenay ve Şükrü Özyıldız çok yakışmış!", "Modern yorumlama harika olmuş!", "Böyle güzel insaları bu projede sahnede izlemek olağanüstüydü!" gibi yorumlar yapan izleyiciler, müzikali çok beğendi.


Alice Müzikali'nin ilk gösterimini Hadise, Bergüzar Korel - Halit Ergenç, Kerem Bürsin, İbrahim Çelikkol, Ceyda Düvenci, Çağla Şıkel, Nil Karaibrahimgil ve Onur Saylak izledi.

BİZE ULAŞIN