evrenine mi katılıyor?

Küçük yaşta büyük başarılara imza atan oyuncu Millie Bobby Brown’ın, yeni Marvel filmi The Eternals’ın kadrosuna katılması bekleniyor.

Giriş Tarihi: 13.07.2019 14:40 Güncelleme Tarihi: 13.07.2019 16:54

Stranger Things'in üçüncü sezonundaki performansıyla övgüleri toplayan 'ın, San Diego'da düzenlenecek Comic-Con'da detayları açıklanacak yeni filmi The Eternals'ın kadrosuna katılması bekleniyor. Daha önce Angelina Jolie ve Game of Thrones'tan aşina olduğumuz Richard Madden'ın kadroya katıldığı açıklanmıştı. The Rider'dan tanıdğımız Chloé Zhao'nun yöneteceği filmin 2020'de vizyona girmesi bekleniyor.

15 yaşındaki genç yıldız, bir hayranın filmde yer alıp almayacağı sorusuna "Herkes benim Marvel filminde olacağımı sanıyor. Bildiğim kadarıyla böyle bir şey yok. Benim ve ailemin bu konuda bir fikri yok. O yüzden herkesin bilmesini isterim ki, şu an ben böyle bir filme dahil değilim." şeklinde yanıt verdi.

Eternals'ın kadrosunda ise Angelina Jolie, Salma hayek, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Ma Dong-seok gibi isimlerin yer alabileceği iddia ediliyor.Marvel, The Eternals'ın ilk çizgi romanını 1974 senesinde yayınlamıştı. Jack Kirby'nin yazdığı çizgi romanı, 2006 senesinde Neil Gaiman yedi kitaplık yeni bir seride kahramanlara modern bir görünüm vererek tekrar yayınlamıştı. Celestials olarak bilinen kozmik varlıkların milyonlarca yıl önce insanlar üzerinde genetik deneyler yaparak süper güçlere sahip, neredeyse ölümsüz bir tür yaratmasıyla başlayan hikâye, insanlık tarihi boyunca perde arkasında devam eden kozmik bir mücadeleye dönüşüyor.

BİZE ULAŞIN