Gossip Girl yeniden başlıyor: İşte bilmeniz gereken her şey

Evet Yukarı Doğu Yaka sakinleri! Sizlere güzel haberlerimiz var, gizli bir kaynak Manhattan'ın seçkinleri hakkındaki en taze dedikoduları yaymaya geri dönüyor!

Giriş Tarihi: 19.07.2019 15:05 Güncelleme Tarihi: 19.07.2019 15:05

Damla Yüce

Yukarı Doğu Yaka sakinleri!
Artık pek de sır olmayan ve ortaya çıkmış bir dedikodunun kesinleştiğini hepimiz biliyoruz: gizli bir kaynak Manhattan'ın seçkinleri hakkındaki en taze dedikoduları yaymaya geri dönüyor!

New York'taki sosyetik gençlerin skandallarla dolu yaşamından bir kesit sunan Gossip Girl, yayınlandığı süre boyunca tatlı bir sürpriz sunmak için ekranlara geri dönecek.

CW Başkanı Mark Pedowitz, Gossip Girl'ün tekrardan gündemde olduğunu ve yeniden çekilebileceğinin sinyalini geçtiğimiz Şubat ayında vermişti.

İŞTE BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY
Hikaye, cast seçimi, çıkış tarihi ve daha fazlasını sizler için derledik.

Serena van der Woodsen ve Blair Waldorf'un her zaman kalbimizde özel bir yer tutacağını söylemeye gerek yok. İkilinin trendsetter stil tercihleri, yakın arkadaşlık konusunda bize öğrettikleri ve uçsuz bucaksız skandallarını bir kenara koysak bile, gerçek birer Gossip Girl fanı olarak yeni sezonu iple çekiyoruz.

GOSSIP GIRL FİKRİ NASIL NASIL DOĞDU?
CW Başkanı Mark Pedowitz, katıldığı bir TV programında sorulan sorular üzerine, Gossip Girl'ün tekrardan gündemde olduğunu ve yeniden çekilebileceğini açıklamıştı. Pedowitz, TV Eleştirmenleri Birliği basın toplantısında dizinin yeniden çekilmesi konusunda "tartışmaların" yapıldığını, ancak henüz o noktaya vardıklarından emin olamadığını söylemiş, dizinin orijinal yapımcıları Josh Schwartz ve Stephanie Savage olmadan gösterinin ne durumda olacağını "bilmediğini" de sözlerine eklemişti.

Oyuncu kadrosu kesinleşmese de Stephanie Savage, Joshua Safran, ve Josh Schwartz'ın yapımcılığında hazırlanacak olan dizi, her biri birer saat olmak üzere 10 bölümden oluşan bir sezonla ekranda olacak.

GOSSIP GIRL YENİ SERİSİ NEYE BENZEYECEK?
Gossip Girl, sekiz yıl aradan sonra yeni sezonuyla HBO'nun dijital platformu HBO Max'ta seyirciyle buluşacak.

Hikaye, orijinal serideki karakterlerin yerine, aynı lisede okuyan bir grup öğrencinin gündelik hayatını ve Gossip Girl adlı dedikodu blogunun okulda yarattığı etkiyi takip edecek.

GOSSIP GIRL NE ZAMAN EKRANLARDA OLACAK?
Maalesef şu anda "2020"nin ötesinde onaylanmış bir çıkış tarihi yok, ancak 2019 yılını çoktan yarladığımızı düşünürsek, fanların yeni sezon bekleyişi çok uzun sürmeyecek.

ASIL OYUNCULARDAN BİRİ GOSSIP GIRL'DE YENİDEN OYNAYACAK MI?
Ağustos 2017'de Blake Lively'e sorulan bir soruda ünlü yıldız "Bu çok değişken. Bu tv şovuna bir 7 yıl daha harcayabilir miyim? Sanmıyorum. Çünkü bu zor bir iş ve artık bebeklerim var. Onlardan o kadar uzak olmak istemiyorum. Ama bu hayatta öğrendiğim bir şey varsa o da asla asla dememektir" demişti.

BİZE ULAŞIN