Müzikle dolu filmler bayramda Feriye Açık Hava Sinemasında!

Giriş Tarihi: 05.08.2019 13:34 Güncelleme Tarihi: 05.08.2019 13:34

İstanbul'da yaz bir başka yaşanıyor! Araya bayram tatili girse de Feriye'de etkinlik bitmiyor. Feriye Açık Hava Sineması, La La Land ve Bohemian Rhapsody filmleriyle, bayramı İstanbul'da geçirmeye karar verenlere müzik dolu anlar sunuyor. Film gösterimlerine bilet alan izleyiciler, aynı zamanda film öncesi akşam yemeğini Lokanta Feriye'de yüzde 20 indirimli yiyor.

Farklı disiplinlerden etkinlikleri ve kişileri bünyesinde buluşturan, kültürel & sanatsal içerik ve programların yanı sıra cafe'si, fuayesi, lokantası ve parkıyla sosyal hayata fark katan Feriye, açık hava sineması ile bayramı şehirde geçireceklere keyifli alternatifler sunuyor.

Bayramda Feriye Açık Hava Sineması'na gelenler, müziğe doyuracak birbirinden keyifli filmlerin tadını çıkarıyor. Müzikleriyle, konusuyla ve muhteşem oyunculuklarıyla ruhumuza dokunan La La Land ve rock müziğin en büyük vokallerinden biri kabul edilen Freddie Mercury'nin hayatının anlatıldığı Bohemian Rhapsody, Feriye Açık Hava Sineması'nda yeniden seyirciyle buluşuyor.

Feriye, 8 Eylül'e kadar sürecek Açık Hava Sineması etkinliklerinde, popüler kültürün en büyük efsanelerini açık havada tekrar izlemek isteyenleri bir araya getiriyor.

PROGRAM:

La La Land 11 Ağustos

Bohemian Rapsody 14 Ağustos

Back to the Future 18 Ağustos

Saturday Night Fever 26 Ağustos

Flashdance 1 Eylül

Ghostbusters 8 Eylül

BİZE ULAŞIN