Margot Robbie'nin Harley Quinn'i canlandırdığı Birds of Prey filminden ilk uzun fragman

Ailemizin tatlı belası Harley Quinn'in solo kariyerini izleyeceğeimiz DC Comics uyarlaması Birds of Prey'den ilk uzun fragman geldi. Margot Robbie'nin başrolü üstlendiği film 7 Şubat'ta vizyonda olacak. İşte filmin merak edilen fragmanı...

Giriş Tarihi: 02.10.2019 13:14 Güncelleme Tarihi: 02.10.2019 13:31

Yazı: Damla Yüce

DC Comics'in Joker'in sevgilisi olarak tanıdığımız Harley Quinn çizgi roman karakterini uyarladığı Birds of Prey'den ilk uzun fragman geldi. Margot Robbie'nin başrolüne, Evan Mcgregor ve Mary Elizabeth Winstead gibi isimlerin yardımcı oyunculukları ile destek olacağı aksiyon filmi 7 Şubat'ta vizyonda olacak.

Fragmanı izlemek için tıkla!

Warner Bros., Harley Quinn'e DC'nin sevilen kadınları ile "KIZ KANKA GRUBU" kurdurmayı planlayan Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) için tanıtım çalışmalarını sürdüyor.

Fragmanı izlemek için tıkla!DC Genişletilmiş Evreni'nin göğsünü gere gere Venedik Film Festivali'nde gösterime soktuğu ve övgü yağmuruna tutulan Joker filminin çıkmasına bir hafta kala, Joker'in bir dargın bir barışık yari Harley Quinn'in maceralarının anlatıldığı Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) filminden ilk uzun soluklu fragman geldi.

Gişe başarıları karşılaştırılabilir seviyede olur mu bilinmez ama fanları oldukça öfkelendiren Suicide Squad faciasının ardından filmdeki en güzel detaya Harley Quinn'e odaklanan yapımcılar Margot Robbie'nin de oyunculuktaki başarısını arkalarına alarak filmi hypelamaya devam ediyor.

Fragmanı izlemek için tıkla!

Black Mask'e (Ewan McGregor) karşı güçlerini birleştiren Harley Quinn (Margot Robbie), Black Canary (Jurnee Smolett-Bell) ve the Huntress (Mary Elizabeth Winstead)'in ana karakterleri canlandıracağı filmin 7 Şubat 2020'de vizyona girmesi bekleniyor.

Filmde, Harley Quinn karakterini oynayan Margot Robbie tarafından Marilyn Monroe'nun "Gentlemen Prefer Blondes" filmindeki ikonik sahnesinin de yeniden canlandırılması gibi detaylar var.


Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Gentlemen Prefer Blondes

BİZE ULAŞIN