You 3. sezon onayını aldı

İlk iki sezonuyla büyük ses getiren Netflix dizisi You 3. sezon onayını aldı. Penn Badgley ve Victoria Pedretti’nin geri döneceği 3. sezonun yayın tarihi henüz netlik kazanmadı.

Giriş Tarihi: 15.01.2020 07:51 Güncelleme Tarihi: 15.01.2020 09:49

Yazı: Damla Yüce

Merakla beklenen ikinci sezonunu yeni yıla günler kala, 26 Aralık'ta Netflix'te yayınlanan You, 3. Sezon onayını aldı. 3. Sezonu onaylanan dizinin çekimlerine yakında başlanacağı duyuruldu.

Greg Berlanti ile ve Sara Gamble'ın yetenekli ellerinden çıkan ve romantizm ile psikolojik gerilimin eşit süzgeçlerden geçirilip ilmik ilmik örüldüğü dizi You'nun başrolünde, hepimizin Gossip Girl'den aşına olduğu Dan Humphrey rolüyle tanınan Penn Badgley yer alıyor. Dizi, Caroline Kepnes'in aynı adlı romanından esintiler de taşıyor.

Ölümcül(!) cazibesi ve takıntılarıyla dikkat çeken Joe her sezon yeni bir kadını yeni obsesyonu haline getiriyor.

AÇIKLAMA GELDİ
Dizinin yaratıcılarından Sara Gamble, dizinin 3. Sezonunun çıkması ihtimalinde aynı ekiple çalışmaya devam edeceğini belirtmişti. 3. Sezon için senaristlerle birlikte harika fikirleri olduğunu söyleyen Gamble, heyecanlı olduğunu dile getirmişti. Dizinin 3. sezon onayı, You'nun resmi Twitter hesabından yapılan şu açıklamayla duyuruldu: "Yakında görüşürüz, komşu. You'nun 3. Sezonu geliyor!"

Yazının bu kısımdan sonrası, 2. sezonu izlemeyen okuyucular için biraz tat kaçırabilir 👉 spoiler

You, geçtiğimiz yıl son günlerinde 2. sezonuyla bomba gibi geri dönmüştü.İlk sezonda, Joe'nun kitabevine gelen Beck'e tutulmasını ve genç kızı zamanla inanılmaz bir takıntı haline getirmesini yükselen bir gerilimle izlemiştik. Sezon sonunda Beck'i öldüren Joe, 2. sezonun başında öldürdüğünü sandığı bir önceki sevgilisi Candace Stone ortaya çıkmasıyla paniğe kapılıp yaşadığı şehirden kaçmıştı. Burada yeni bir düzen kurmaya çabalarken, yeniden bir kadının (Love) takıntısı haline getiren Joe, aynı zamanda çevresindeki insanların problemleri ile de yüzleşmiş ve bir noktada Candice ile tekrar karşılaşmak zorunda kalmıştı.2. sezonun sonunda izleyiciyi ters köşeye yatıran dizi, Love yaşıyor olmasına rağmen Joe'nun 3. sezonda yeni bir karaktere kafayı takacağının sinyalini vererek sezon finali yapmıştı.

You'nun 3. Sezon Yayın Tarihi Henüz Netlik Kazanmadı
3. sezonun onay alması durumunda Joe ve Love karakterini canlandıran Penn Badgley ve Victoria Pedretti'nin tekrardan ekran karşısına geçeceği duyurulan dizinin yeni sezonunun yayın tarihi henüz netlik kazanmadı.

BİZE ULAŞIN