Agumigu'yla bebekler şimdi çok cool!

Agumigu’nun miniklere yepyeni bir sürprizi var; el yapımı rengarenk mini makosenleriyle Agumigu şimdi ilk adımlarında da miniklerin yanında!

Giriş Tarihi: 15.01.2016 16:56 Güncelleme Tarihi: 15.01.2016 16:56
Yumuşacık %100 natürel deriden, tamamen elde yapılan bu havalı patikler, bebekler kendi ayaklarının üzerinde en sağlıklı şekilde yürümeyi öğrenebilsinler diye özel tasarlanıyor.

Tasarımlarda, minik ayakların hem şık görünmesi hem de rahat etmesi düşünülmüş. Elastik bantları ve yumuşak tabanları sayesinde minik adımlar, şimdi çok daha sağlam; tam da adım atmayı yeni öğrenenlere göre. 10 farklı renk seçeneği bulunan bu tatlı mini makosenlere agumigu.com'dan ulaşabilirsiniz.

En orijinal bebek hediyeleriyle tanıdığımız The Flower Stork'un yanı sıra Agumigu.com, yenilenen yüzü ve genişleyen ürün yelpazesiyle, yeni koleksiyonunda miniklere daha bir çok sürpriz yapmış; Mini Dressing'in tilki, ayı ya da yılan şeklindeki çoraplarından, Agumigu'nun bisküvi ya da süt şişesi şeklindeki yastıklarına, miniklerin yaşam alanlarına yepyeni bir stil katacak duvar stickler'larından posterlerine kadar
pek çok farklı ve yaratıcı ürün bir arada sunulurken, hepimizi tekrar küçük olmaya özendiriyor.

Agumigu.com
Rengarenk bebek makosenleri, birbirinden tatlı yastık oyuncakları, çiçek ya da pasta şekline bürünmüş kıyafetleri, miniklerin hayal dünyasına dokunan illüstrasyonları ve dekorasyon ürünleriyle Agumigu, stil sahibi annelere sesleniyor. Hem kendi koleksiyonu hem de dünyanın farklı yerlerinde orijinal fikirlerle yaratılmış tasarım markalarını bir araya getiren seçkisiyle Agumigu, minikler için yaratıcı fikirleri bir araya getiren bir konsept mağaza. Agumigu.com'da; çiçek şekline bürünmüş bebek kıyafetleriyle, hastane odasına giren tek çiçek olma özelliğine sahip İngiltere'nin ödüllü bebek giyim markası The Flower Stork ve son zamanların en popüler bebek/çocuk markalarından Mini Dressing gibi tasarım markalarını da bulmak mümkün.

BİZE ULAŞIN