da ailesine katıldı

Bu, Hızlı Moda konseptinin ardından sunulan ilk reklam kampanyası. Kendal Jenner, etnik imajlar ve doğal kumaşlardan oluşan bir koleksiyon için kamera karşısına geçiyor.

Giriş Tarihi: 15.01.2016 11:24 Güncelleme Tarihi: 15.01.2016 11:24
MANGO, 2016 yılı ilkbahar yaz reklam kampanyalarında sunulacak dört trendden ilki olan Kabile Ruhunu sunar. Marka, hızlı modaya dayalı yeni şirket stratejisinin duyurulmasından yalnızca birkaç gün sonra bu haberi veriyor ve her ay farklı bir reklam kampanyası sunarak bu kampanyayı trendi en iyi şekilde tanımlayan yüz ile birlikte sergileyeceğini ifade ediyor. Bu kampanyada, şirket, vahşi bozkırları en iyi şekilde yansıtacak biçimde benzersiz güzellik ve kültürün bir araya gelmesi ile oluşturulan bir koleksiyona modellik etmesi için Amerikalı model 'a başvurdu.

Kabile Ruhu, Şubat ayı için sunulan trend olacak. Baskılı kumaşlar ve süetin bir araya getirilmesi ile sunulan bu kampanya, yaz mevsiminde öne çıkan bu trendin doğal karakterini öne çıkarıyor. Toprak tonlarının hardal, kahverengi, taba ve kum rengi gibi tonlarla birleşimi, kabile ruhu ile özgür ruhu yansıtan dış giyim ürünleriyle birlikte kullanılan çeşitli aksesuarlarla birlikte öne çıkıyor.

Kendall, koleksiyon ve üstlendiği bu son görevle ilgili olarak "Koleksiyonun Kabile Ruhu kısmını sunmak üzere seçildiğim için gerçekten mutluyum. Bu tasarımlar, kumaşlar ve şekillerle giyinmek çok hoşuma gitti. Gerçekten bu koleksiyonun ilham aldığı doğanın büyüsünü anlatıyorlar. Sette yarattığımız çekimler koleksiyonun doğal tonlarını yansıtırken, gerçekten güzel, çarpıcı parçalar gösteriyor! Müthiş bir çekimdi ve tüm Mango ekibiyle çalışmak benim için olağanüstü bir deneyimdi!" açıklamasında bulundu. Moda dünyasının en üst basamaklarına kadar tırmanan Kendall, Chanel, Bottega Veneta, Fendi ve Givenchy'yi de içeren birçok ünlü marka için modellik yaptı. 2015 yılının sonlarında, Time dergisi tarafından kız kardeşi Kylie ile birlikte dünyanın en etkili kadınlarından biri seçildi.

Aralık ayının başlarında hazırlanan bu kampanyanın çekimleri, Londra'daki bazı ünlü fotoğraf stüdyolarında gerçekleştirildi. Makyaj ve saç için Lucia Pieroni ve Paul Hanlon da çekimlerde yer aldı.

BİZE ULAŞIN