Masallardan masal beğen: Hoop the Bag

Tasarımcı Gizem Yücelen’in kasnakla hayata geçirdiği çanta markası Hooop the Bag'in ilhamını renkli bahçe hikayelerinden alan ilk koleksiyonu Garden Tales meraklılarıyla buluştu.

Giriş Tarihi: 20.06.2016 16:07 Güncelleme Tarihi: 20.06.2016 16:07

Gizem Yücelen, Nuova Accademia di Belle Arti(NABA) Milano moda tasarım yüksek lisansını tamamladıktan sonra, Türkiye'ye dönerek temellerini Milano'da attığı çanta markası Hooop the Bag'in ilk koleksiyonu Garden Tales'i tamamladı. Renkleriyle ve desenleriyle yazın en romatik ve eğlenceli hikayelerine göz kırpan kasnak çantalar, 16 Haziran'da meraklılarıyla buluştu. Mısır Apartmanı'nda gerçekleşen ilk koleksiyon lansmanında, Hooop the Bag tamamı el iş içliği ile oluşturulan her bir parçası ile trendsetterların kalbini çaldı.

Bahçe hikayelerini yazın enerjisi ile buluşturan bu yeni koleksiyon iki alt temadan oluşuyor. Kraliyet bahçelerinden ilham alan Royal Garden kısmnda çiçekler, kelebeklerle kullanıcılarına kendilerini kraliçe gibi hissettirmeyi hedeflerken, Tropical Garden kısmında ise tropikal esintiler tüm canlılığı ve enerjisi ile ruhunuzu taptaze yaz aylarına hazırlıyor

BİZE ULAŞIN