Geceye hazırız!

Yılbaşı gecesi için planlarınız hazır mı? Evde misiniz yoksa çılgın bir partide mi? 31 Aralık gecesi her nerede olursanız olun göz alıcı görünün ve iddianızı ortaya koyun. Bunun için tüyolarımız hazır! Unutmayın, yeni yıla nasıl girerseniz, tüm sene öyle geçer!

FOTOĞRAFLAR: ANTONIO TERRON
PRODÜKSİYON: IRENE PALOS, PALOMA MENDES
DERLEYEN: DAMLA DURAK

SOKAK PARTİSİ
Özellikle yurt dışındaysanız sokak partilerinden daha keyiflisi olamaz! Sokak eğlenceleri her türlü renkliliği kaldırabilecek çeşitliktedir; o nedenle mürdüm dumanlı gözler ve mürdüm dudaklardan daha iyisi düşünülemez.
DERİ CEKET, Samsoe&Samsoe
KOLYE, Dinh Van
KÜPE, Beatriz Palacios

GECE KULÜBÜ
Eğer yeni yıla şehrin en havalı gece kulübünde girecekseniz iddianızı ortaya koymanız şart! Keskin grafik eyeliner ile kırmızı rujun kusursuz uyumundan faydalanın. Kedi bakışlarından etkilenmeyecek hiç kimse yok!

AİLEYLE BERABER
"Ben yılbaşını mutlaka ailemle geçiririm" diyenlerdenseniz sıcak tonlarda göz makyajına şans verin. Bakır tonlar ifadeyi yumuşatıyor ve gözlere ışıltı katıyor. Finali ise ruhuna uygun şarap kırmızısı dudaklarla yapabilirsiniz.
DENİM GÖMLEK, Supertrash
KOLYE, Essentiel
HALKA KÜPELER, Thomas Sabo

EV PARTİSİ
Eğer bir ev partisine katılıyorsanız, önemli olan mümkün olduğunca salaş ama çekici görünmek. Aydınlık bir ten makyajıyla elmacık kemiklerinizi belirginleştirin. Highlight konusunda bonkör olmaktan korkmayın! Petrol mavisi göz kalemini alt kirpik dibine kalın bir hat halinde uygulayarak bakışlarınızı derinleştirebilirsiniz.
GÖMLEK, Esprit
BİLEKLİK, Longchamp

OTEL BALOSU
Otelde şık bir yılbaşı balosuna katılacaksanız ya da mum ışığında romantik bir akşam geçirecekseniz şık, elegan ve feminen görünmelisiniz. Koyu renk dumanlı gözler bunun için ideal. Siyah rengi biraz daha yumuşatmak, biraz da farklılık katmak istiyorsanız makyajınızı gece mavisi, ışıltılı far ile tamamlayın. Gözler çok iddialı olacağı için dudakları nude bırakabilirsiniz.
BLUZ, Love Stories

BİZE ULAŞIN