Nasıl giyilir?

Sezonun öne çıkan trendleri, bazen kafanızda soru işaretleri oluşturabilir. Beğendiğiniz parçaları kendi stilinize taşırken, sokak modasından, ünlü isimlerden ve podyumlardan ipuçları alabilirsiniz.

ÇİSEM ÖZNUR

Payetli Mini Elbise

Daha önce payet kelimesi abartılı kombinleri hatırlatırken, günümüzde günlük stile kadar uzanır oldu. Kış mevsiminde davetlere katılırken soğuk havanın tedirgin ettiği bugünlerde, parıltısıyla payet elbiseler kurtarıcı oluyor.
Çok küçük payetli ya da iri payetli modelleri seçmeniz sezonun trendini yakalamak açısından daha doğru olacaktır. Renk olarak ise çok renkli ya da karışık desenli modeller yerine tek renk olanları tercih edebilirsiniz. Ayakkabı ve çanta seçiminde ise varlığı yokluğu bir olan zarif ve sade parçalara yönelebilirsiniz.

Bağcıklı Pantolon

Bacak yapısını ince göstermenin yolunu arıyorsanız, bağcıklı pantolonlar doğru yolu gösterebilir. Jean'in yanı sıra deri veya süet yapıda bulabileceğiniz bu pantolonların bağcık kısmından ten gözükmesi, bacağı olduğundan daha ince gösteriyor.
Basic parçalarla kombininzi tamamlarken, ayakkabı olarak ince bantlı topuklu ya da deri botları tercih edebilirsiniz.

Bel Çantaları

Bu sezon kendini ön sıralarda gösteren bel çantaları, geçmişten günümüze yeniden uyarlanan trend akımlarından favorilerimizden. Hem yaz aylarında hem kış aylarına kolayca uyum sağlayan bel çantaları, kemerlerin yerini aldı bile.
Sert yapıdaki bir kabanın üzerine, jean'in kemer bölümüne ya da triko elbisenizin beline güzelce yerleşen bu mini çantaları aynı zamanda omzunuzdan sarkıtarak tam göğüs hizanızda da kullanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN