Nasıl giyilir?

Sezonun öne çıkan parçaları, bazen kafanızda soru işaretleri oluşturabilir. Beğendiğiniz trendleri kendi stilinize taşırken, sokak modasından, ünlü isimlerden ve podyumlardan ipuçları alabilirsiniz.

ÇİSEM ÖZNUR

Makrame Örgü
Son zamanlarda makrame örgüyü dekorasyon dahil birçok alanda görmeye başladık. Crop-top parçalardan, uzun elbiselere ve oversized ceketlere kadar birçok parçada yorumlandığını görebilirsiniz. Kalın örgü yapısına sahip bu parçaları düz parçalarla bir arada kullanmakta fayda var. Görüntüsü itibariyle bohem havayı anında yakalayabileceğiniz bu makrame parçaları toprak tonlarındaki aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Çiçekli Küpeler
Uzun, abartılı ve renkli küpeler her zaman kombinlerin kurtarıcısı oluyor. Her bahar sezonunda kendini gösteren çiçek figürleri, yeni trend olarak küpelerde hayat buluyor. Neredeyse omuza kadar sarkan capcanlı renklerde çiçekli küpeleri sade parçalarla bir arada kullanabileceğiniz gibi karmaşık ve bol desenli kombinlerinizde de içindeki renklerle uyum sağlayacak şekilde eşleştirebilirsiniz.

Midi Denim Etek
Mini denim eteklerin son sezonlarda geri dönüşünü fazlasıyla kutladık. Trend bu sezon ise yerini midi boylara bırakıyor. Şehir hayatında daha rahat kullanabileceğiniz diz hizası ya da diz altı denim eteklerin yırtmaçlı olanların kullanımı daha kolay. Dar kalıplı olanları şifon gömleklerle daha şık, çan kalıpta olanları ile basic body'lerle daha spor tarzlarda kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde ise spor topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN