Nasıl giyilir?

Sezonun öne çıkan parçaları, bazen kafanızda soru işaretleri oluşturabilir. Beğendiğiniz trendleri kendi stilinize taşırken, sokak modasından, ünlü isimlerden ve podyumlardan ipuçları alabilirsiniz.

ÇİSEM ÖZNUR

Desenli Tulum
Yaz sıcaklarında giderek zorlaşan kombin bulma süreci uzadıkça uzuyorsa, tek parçalara yönelmekte fayda var. Desenli tulumlar yaz esintisini üzerinize taşırken, incecik yapısıyla da gün boyu rahat etmenizi sağlayacak. Taba sandalet ve rattan çantaların yanı sıra bronz teninizle de hem plajda hem akşamüstü rahatlıkla desenli tulumlarınızı tercih edebilirsiniz

Sivri Burunlu Terlik
Gucci'nin tüylü terliklerinden sivri burun terliklere aşina olmaya başlamışken, varlığını daha rahat kabullenebileceğimiz yazlık terlikler bu sezon birçok çeşidi ile karşımızda.

İncecik yapısı, renkli kumaş seçimi ve aksesuarları ile yazlık kombinlerimizi tamamlayacak olan sivri burunlu terlikler rahatlığıyla da dikkat çekiyor.

En çok elbiseler ve şortlarla uyum sağlayan bu terlikler casual tarzın yeni anahtarı. Üstelik kısa topuklu modelleri de akşam davetleri için ideal olabilir.

Shopper Çanta
Eski zamanlarda alışverişlerde kullanılan file çantalar, sokak modasının gözdesi olacak desek inanır mıydınız? Shopper olarak da adlandırılan file çantalar, meyve-sebze taşımak yerine artık günlük kişisel eşyalarınıza taşıyan popüler bir çanta modeli oldu.

Kullanım rahatlığı açısından hafif olmasıyla kendini sevdirirken bir yandan da renkli modelleriyle neden olmasın dedirtiyor.

BİZE ULAŞIN