Kışın mini etek nasıl giyilir?

Kışın hem soğuktan korunmak hem de mini etek mi giymek istiyorsunuz? O zaman sizler için hazırladığımız mini etek kombinlerine göz atmalısınız.

Giriş Tarihi: 13.11.2018 15:20 Güncelleme Tarihi: 13.11.2018 15:43
1- Opak çoraplar
Kalın opak çoraplar soğuya daha dayanıklıdır. Bu çoraplar bacakları ince ve uzun gösterdiği gibi mini eteklerle de oldukça kullanışlıdır.

2- Doğru etek seçimi
Soğuk havalara göre tercih edilen kumaşları giymelisiniz. Yünlü, kadifeli veya ekoseli kumaşlardan etekler tercih etmelisiniz. Yaz aylarında şifon etekler ve ince kumaşlardan üretilen etekleri giymemelisiniz.

3- Topuklu ayakkabılar
Mini eteği en şık ve güzel gösteren parçalardan biri de topuklu ayakkabılardır. Dışarıda harcayacağınız zaman uzun ve hava soğuksa mini eteği yüksek topuklulularla kullanmanız zor olabilir. Bu yüzden kısa topuklu butileri tercih edebilirsiniz.

4- Çizmeler
Kışın vazgeçilmez ayakkabısı olan çizmeler, mini eteklerle şık bir görüntü sağlıyor. Özellikle dizüstü çizmelerle kombinlenen etekleri tercih edebilirsiniz. Bu senenin vazgeçilmez beyaz botları her yerde görüyoruz. Mini eteğinizin altına beyaz botları da tercih edebilirsiniz.

5- Dizüstü çoraplar
Dizüstü çoraplarla farklı kombinler yaratabilirsiniz. Soğuk havalar için oldukça iyi bir seçim olabilir.

BİZE ULAŞIN