Rihanna kendi markasının Instagramını açtı!

Ocak ayında kendi lüks markasını yaratmak için 70 lüks markanın sahibi LVMH ile görüşen Rihanna, kendi markasının ilk sosyal adımını attı!

Giriş Tarihi: 10.05.2019 17:14 Güncelleme Tarihi: 10.05.2019 17:26

Rihanna, dünya çapında 70 lüks markayı bünyesinde bulunduran LVHM grubunda orjinal bir marka yaratan ilk kadın, lüks marka grubundaki ilk siyahi kadın ve Fenty markası grubun 1987'den bu yana oluşturduğu ilk lüks moda evi olacak.

@fenty .

A post shared by badgalriri (@badgalriri) onFransız lüks marka grubu LVMH, daha önce ayakkabı, iç giyim ve kendi makyaj koleksiyonu bulunan Rihanna ile yeni bir marka başlatıyor.

Louis Vuitton ve Moet & Chandon şampanyası da dahil olmak üzere dünyanın en büyük lüks grubu olan 70 markanın arasına katılan etiket, şarkıcının gerçek adu olan Robyn Rihanna Fenty'den esinlenerek Fenty olarak anılacak.

LVMH bugün yapılan lansmanda markanın yakında çıkacağını söyledi.

Sıfırdan yeni bir marka oluşturmak için devralınmış Paris merkezli grubun nadir bir hamlesini işaret ediyor ve Eylül 2017'de Rihanna ile birlikte Fenty Beauty'nin oluşumunu takip eden hızlı bir satış hedefi oldu.

LVMH'nin milyarder patronu Bernard Arnault, yaptığı açıklamada, grubun herhangi bir finansal ayrıntı vermemiş olmasına rağmen, ekibin kendisini bir ekip ve kaynaklarla destekleyeceğini söyledi.

Rihanna, kendisine "lüks sektörde sanatsal bir sınırlama olmadan bir moda evi geliştirmek için eşsiz bir fırsat" verildiğini söyledi.

LVMH'nin Ocak ayında yaptığı açıklamada, Fenty Beauty'in satışların 2018 sonuna kadar yaklaşık 500 milyon avroya (562 milyon $) ulaştığı belirtildi.

BİZE ULAŞIN