Kylie Jenner saç bakım sektörüne atılıyor

Kylie Cosmetics'in başarısı ile adını dünyanın en genç milyarderleri arasına yazdıran Kylie Jenner, makyaj sektörünün ardından, cilt bakım sektörüne atıldığını Kylie Skin ile duyurmuştu. Başarılı iş kadını şimdi de saç bakımı için kolları sıvadı.

Giriş Tarihi: 17.05.2019 16:55 Güncelleme Tarihi: 17.05.2019 17:05
Damla Yüce

Kylie Jenner kozmetik sektörünün tamamını ele geçirmeye kararlı görünüyor!

Mat rujlarla başladığı Kylie Cosmetics ile makyaj sektöründe çığır açan genç yıldız, 2019 Mart ayında Forbes tarafından dünyanın en genç milyoneri seçilmişti.

Geçtiğimiz günlerde Kylie Skin ve Kylie Baby isimlerinin marka haklarını satın alan Kylie Jenner, hem cilt bakımı hem de bebek bakım ürünleri konusunda atağa geçtiğinin sinyallerini vermişti.

Bu gelişmelerin yankısı henüz sürerken, Kylie Jenner'ın "Kylie Hair" ve "Kylie Hair by Kylie Jenner" isimlerinin de bulunduğu 10 ismin daha kullanım haklarını aldığı ortaya çıktı!

Kylie Jenner'ın saç şekillerini burada derlemiştik


Bebekler için özel şampuan, bakım yağları ve şekillendirme ürünleri bulunduran serinin dışında genç milyonerin yetişkinlere özel bir seri de çıkaracağı öğrenildi.

Medyaya düşen neredeyse her fotoğrafında farklı saç rengi ve modeli ile gördüğümüz Kylie Jenner'ın dillere destan perukları ise bu seriye dahil değil.

Kylie'nin saç bakım serisinde saç fırçaları, kurutucular, şekillendirici maşa lar, diffuser gibi aletlerin yanısıra; şampuan, bakım kremi, saç maskesi, kuru şampuan, mousse, boya gibi ürünlerin de yer alacağı konuşuluyor.

BİZE ULAŞIN