Marks & Spencer Sonbahar&Kış Koleksiyonunu 3 farklı isimle yorumladı

Modern ve güçlü kadın kimlikleri ile öne çıkan Burcu Esmersoy, Meriç Küçük ve Merve Özkaynak, kendine özgü tarzları ile gardıroplarının vazgeçilmezlerini Marks & Spencer yeni sezon koleksiyonlarından seçimleriyle yorumladılar.

Giriş Tarihi: 18.11.2019 15:45 Güncelleme Tarihi: 18.11.2019 15:45

Modern ve güçlü kadın kimlikleri ile öne çıkan Burcu Esmersoy, Meriç Küçük ve Merve Özkaynak, kendine özgü tarzları ile gardıroplarının vazgeçilmezlerini Marks & Spencer yeni sezon koleksiyonlarından seçimleriyle yorumladılar.

Maskülen görünümü feminen detaylarla hareketlendirmeyi tarz olarak benimseyen güçlü ve modern şehir kadınları için Burcu Esmersoy, Marks and Spencer koleksiyonundan gardırobların hiçbir zaman vazgeçilmeyen temel parçalarını yorumladı. Her beden ve paça boyu ölçüsünde olmazsa olmaz kumaş pantolonlar, etekler, zengin çeşitlilikte bluz ve gömlekler, fonksiyonel ve şık trençkotlar ile hem günlük hem de iş hayatındaki tüm kadınların gardrobunda olması gereken temel parçalara yer vererek sezon trendleriyle harmanladı.

Üniversite yıllarından beri stilimin ve gardırobumun vazgeçilmezleri kazaklar ve pantolonlar diyen Meriç Küçük, casual giyinmeyi tercih eden şehirli kadınlara Marks & Spencer'ın yeni koleksiyonunda yer alan yün, denim ve hafif kumaşlardan oluşan bir koleksiyon seçti. Sonbaharın vazgeçilmez parçaları haline gelecek kaşmir hırkalar ve kazaklardan oluşan koleksiyonda her tarza uygun ürünler yer alıyor.

Romantik şehirli kadına, floral ve çarpıcı desenlerden oluşan bir koleksiyon seçen Merve Özkaynak, Marks & Spencer'ın çok yönlü ve sürekli değişen ihtiyaçlara uyarlanabilen kesimiyle, kalitesiyle, duruşuyla yıllarca kullanılabilecek zamansız ürünlerine yer verdi. Koleksiyonda yumuşak kahve tonları, pas rengi, bordo, macenta ve zengin mavi tonlarına uzanan ahenkli bir renk paleti öne çıkıyor. Yalın çizgilerin damgasını vurduğu koleksiyonda ekoseler, çiçek desenleri, kışa geçişle birlikte yumuşak ve nefes alabilen kumaşlarla tasarlanmış, ufak aksesuarlarla zenginleştirilmiş midi elbiseler günün kurtarıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Zamansız stil ve kaliteyi koleksiyonlarına taşıyarak yorumlayan Marks & Spencer'ın, 2019 Sonbahar Kış koleksiyonuna dair bu özel işbirliği www.marksandspencer.com.tr'de ve tüm mağazalarında Marks & Spencer severleri ile buluşuyor.

En yakın mağazayı öğrenmek ve kampanyalarımızdan herkesten önce haberdar olmak için "Marks & Spencer Türkiye" mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN