Swarovski x Mariah Carey yılbaşı koleksiyonu

Swarovski ve dünya süperstarı Mariah Carey yılbaşı sezonuna ekstra sihir ve ışıltı katıyor

Giriş Tarihi: 18.11.2019 15:53 Güncelleme Tarihi: 18.11.2019 15:53

Mariah Carey Tasarımı 25. Yıldönümü Yılbaşı Süsünün lansmanı, dünya süperstarının 25 yıl önce çıkardığı dünyaca ünlü "All I Want For Christmas Is You" şarkısına atıfta bulunuyor.

Swarovski, dünyaca ünlü "All I Want For Christmas Is You" şarkısından ilham alınarak ve bu şarkıyla tasarlanan ilk ürün olan Mariah Carey Tasarımı 25. Yıldönümü Yılbaşı Süsünün lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyor. Yılın en neşeli sezonunda lansmanı yapılan bu süs, söz ve müziği Mariah Carey'ye ait olan şarkının 25. yıldönümünü kutlamak için şüphesiz harika bir fırsat.

MARIAH CAREY TASARIMI 25. YILDÖNÜMÜ YILBAŞI SÜSÜ

Hiçbir şey yılbaşı ruhunu neşeli ve göz alıcı dekorasyonlar kadar iyi yansıtamaz. Swarovski Yıllık Özel Üretim süsler 1991'den beri yılbaşı ağacı süsleme geleneğine yeni bir boyut getirerek dünyanın dört bir yanındaki evlere ışıltı ve kutlama getiriyor.

Koleksiyona eklenen bu yeni ve özel parça, tarz dolu ve yılbaşının ruhunu taşıyan dekorasyonun gerçek bir temsilcisi. Doksan adet göz alıcı bir tasarıma sahip Swarovski kristalleri, mavi Aurore Boreale renk efektiyle ışıldıyor. Kırmızı saten bir kurdelenin ucundan sarkan süs, "All I Want For Christmas Is You" ve Mariah Carey'nin baş harfleriyle detaylandırıldı. Çarpıcı tasarım, mükemmel bir yılbaşı ağacı dekorasyonu veya 2019 yılındaki özel bir anı hatırlamak için mükemmel bir hediye.

Hem Mariah Carey hem de Swarovski hayranları için harika bir hediye fikri olan bu süs, göz alıcı bir tasarıma sahip mavi üçgen Swarovski hediye kutusuyla geliyor ve kutunun ön kısmında Mariah Carey'nin baş harfleri yer alıyor. Yeni Mariah Carey tasarımı 25. Yıldönümü Yılbaşı Süsü, 16 Eylül 2019 tarihinden itibaren Swarovski butiklerinde satışa sunulacak.

BİZE ULAŞIN