Dior Ultra-Matte koleksiyonuyla yazı çağırıyor

Lady Dior'dan Saddle Bag'a Fransız lüks moda evinin tüm temelleri yeni ve arzulanan bir görünüme bürünüyor.

Giriş Tarihi: 28.05.2020 15:56 Güncelleme Tarihi: 28.05.2020 15:56

Havaların ısınması ve belki de aldığımız iyi haberlerin etkisiyle, şu sıralar renkli giyinmek için her zamankinden daha istekli olabiliriz. Dior'un Ultra-Matte Koleksiyonu harika bir ilham kaynağı olabilir. Çünkü çantalardan kemerlere uzanan çok çeşitli aksesuar seçkisi, buluştuğu yeni renklerle adeta yazı çağırıyor.

Dior'un ikonikleşen aksesuarları, statülerini hemen her stile adapte olabilme özelliklerinin yanı sıra günceli yakalama potansiyelleri sayesinde koruyorlar. Sembol haline gelen Lady Dior, Saddle ve 30 Montaigne çantalar ile Saddle kemer ve 30 Montaigne güneş gözlükleri, İlkbahar-Yaz 2020 sezonunda ultra mat bitişli versiyonlarıyla zarafetin dozunu artırıyor.

Kusursuz beyaz, pembe, gri, yeşil ve mavinin soğuk tonlarına bürünen çantalar, mat bitişlerine rağmen doygun renkleri sayesinde adeta fovist bir görünüm sunuyor. Dior'un imzası haline gelen bu zamansız parçalar, yeni versiyonlarının sunduğu çok yönlü kullanım olanakları ve sahip oldukları sınırsız çeşitlilik potansiyeliyle, her görünüme bir doz cesaret katmaya hazır.

BİZE ULAŞIN