Yazı daha bakımlı ve pozitif karşılayın

Çok daha çıtır ve dolgun gevreklerle lezzetlerini yenileyen Nestlé Nesfit, kadınların yaza daha bakımlı ve pozitif bir şekilde hazırlanması için cilt bakım markası NIVEA ile işbiriği yaptı.

Giriş Tarihi: 01.06.2016 15:44 Güncelleme Tarihi: 01.06.2016 15:44
Güzel beslenme, güzel hareket etme ve güzel düşünme ile pozitif bir hayatı hedefleyerek kadınların yanında olan Nesfit, Nivea ile işbirliği yaparak bir kampanya düzenledi.

Haziran ayı boyunca devam edecek kampanya ile 250 kişi, 250 TL'lik NIVEA hediye çeki, 1.000 kişi ise NIVEA hediye setini kazanma şansını yakalayacak. Bunun için promosyon görseli olan paketin içinden çıkan şifreyi isim, soy isim ve adresle birlikte SMS olarak 6635'e göndermek veya nesfit.com.tr sitesindeki ücretsiz katılım formunu doldurmak yeterli.

Katılımcılar, yenilediği reçetesiyle daha da lezzetli hale gelen Nesfit ile güne güzel ve keyifli bir kahvaltı ile başlangıç yaparken, NIVEA ürünleri ile daha bakımlı ve pozitif hissedecek.

Ayrıca kampanya boyunca Nesfit'in sosyal medya hesaplarında #yazahazırlanıyorum hashtagi altında Nesfit reçeteleriyle yaz tarifleri, egzersiz videoları, yaza hazırlık ipuçlarıyla ilgili içerikler yer alacak. Facebook ve Instagram üzerinden yapılacak yarışmalar aracılığıyla da kadınların yaza hazırlığı Nesfit ile desteklenecek.

Yenilenen Nesfit lezzetleriyle kadınlar yaza hazır
Sade, Karışık Meyveli, Ballı Bademli, Kırmızı Meyveli ve Çikolatalı çeşitleri bulunan; 5 vitamin ile demir ve kalsiyum minerallerini içeren, tam tahıllı ve yüksek lifli bir yapısı olan Nesfit, iyi ve dengeli beslenmenin aynı zamanda lezzetli olabileceğini bir kez daha gösteriyor.
http://www.nesfit.com.tr/

BİZE ULAŞIN