Canlı Barbie bebek Pixee Fox Türkiye’ye geliyor

Hayranı olduğu çizgi film karakterine benzemek için göz implantı ile göz rengini değiştiren, kaburgalarını aldırıp 40 cm bel ölçüsü ile korse takarak yaşayan Barbie Türkiye'ye geliyor.

Giriş Tarihi: 07.06.2016 16:29 Güncelleme Tarihi: 07.06.2016 16:29

16 Haziran'da Türkiye'ye gelecek olan Pixee Fox büyük hayranlık beslediği çizgi film karakteri Jessica Rabbit'e benzemek için sağ ve sol kaburgasından toplamda 6 adet kaburgasını aldırmış ve bu operasyon sayesinde bel çevresi ölçüsünü 40 cm ye indirmiş bir model. Son olarak göz rengini değiştirme kararı verip, gözlerine çizgi filmlerdeki canlı mavi renginde implant taktırdı. Hayaline kavuşmak için bugüne kadar toplamda 19 adet estetik cerrahi ameliyatı yaptıran Pixee Fox, tüm bu operasyonlar için 120 bin dolar harcama yaptığını söylüyor.

Göz implantından sonra Örümcek Ağı

Kuzey Carolina'da yaşayan, İsveç asıllı modelin oldukça büyük bir hayran kitlesi ve takipçisi var. Sosyal medyada bir fenomen haline gelen canlı Barbie 200 bini aşkın takipçisiyle her yeni operasyonunu paylaşıyor. Hedefine ulaşmak için yaptırdığı operasyonlar arasında başta kaburgasını aldırma, meme büyütme, dudağa yağ transferi, burun estetiği, total yüz yenileme gibi estetik cerrahi girişimleri yer alıyor ve her uygulamayı ayrıntısıyla takipçileriyle paylaşıyor, sorulan sorulara itinayla cevap verip, deneyimlerini anlatıyor. Son yaptırdığı renkli göz implantı sonrasında tüm dünyanın dikkatini üzerine toplayan Pixee, 16-19 Haziran tarihleri arasında Türkiye'de olacak ve Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur'a Örümcek Ağı estetiği yaptıracak. Cihantimur ve ekibi tarafından ağırlanacak olan canlı Barbie'nin Örümcek Ağı estetiği sonrası nasıl görüneceği ise merak konusu oldu.

Örümcek Ağı estetiği nedir?

Örümcek Ağı estetiği, Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından geliştirilmiş, Avrupa Patent enstitüsü tarafından Cihantimur'un şahsına patentlenmiş, ameliyatsız bir cilt gençleştirme tekniği. Sosyal hayatı etkilemeyen ve lokal uyuşturma ile yapılan ağrısız ve konforlu bir uygulama. İnce uçlu iğnelerin cilt alt dokusuna örümcek ağına benzer bir şekilde yerleştirilmesi suretiyle yapılan teknik, kolajen üretimini artırarak cildi geriyor, kırışıklıkları ve form kayıplarını düzeltiyor. Mimik kaybı yaşatmadan, yüzün doğal formunu korumaya yardımcı olan Örümcek Ağı estetiği, ülkemizde de son senelerde ameliyatsız gençleşme işlemleri arasında, favori olarak gösterilen ve en doğal ifadeyi veren uygulama olarak kabul ediliyor.

BİZE ULAŞIN