Harun Kolçak yoğun bakımda

Harun Kolçak'ın prostat kanseri ameliyatı sonrasında bağırsaklarının enfeksiyon kaptığı ve yoğun bakıma alındığı açıklandı.

Giriş Tarihi: 23.06.2016 11:32 Güncelleme Tarihi: 23.06.2016 11:32

61 yaşındaki pop müziği sanatçısı Harun Kolçak yoğun bakıma kaldırıldı. Sanatçının durumunun ağır olduğu belirtildi. Kolçak'ın durumuyla ilgili babası Eşref Kolçak açıklama yaptı. Eşref Kolçak, "Dün Şişli Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı, durumu çok ağır. Daha sonra da Maslak Acıbadem Hastanesi'ne götürüyoruz" dedi.

Ünlü sanatçının prostat kanseri nedeniyle ameliyat olduğu, ameliyat sonrası bağırsaklarından enfeksiyon kaptığı ve bu yüzden durumunun ağırlaştığı belirtildi. Dün Maslak Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılan Kolçak'ın durumuyla ilgili son projelerinde beraber çalıştıkları yapım şirketi bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi; "25. sanat yılı projesi için birlikte çalışmaya başladığımız değerli sanatçı abimiz Harun Kolçak, bir süredir mücadele ettiği rahatsızlıktan dolayı dün gece acil olarak hastaneye kaldırıldı ve yapılan müdahalelerin bir parçası olarak ciddi bir operasyon geçirdi. Yoğun bakımda tedavisi devam eden sanatçımızın sağlık durumu hakkındaki gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Kendisine acil şifalar diliyor,bir an önce iyileşmesini temenni ediyoruz. Gelişmelerle ilgili sosyal medya yazılarından daha sağlıklı bilgilendirme için lütfen bizimle temasa geçiniz."

kOLÇAK'ın prostat kanseri nedeniyle ameliyat olduğu, ameliyat sonrası bağırsaklarından enfeksiyon kaptığı ve bu yüzden durumunun ağırlaştığı belirtildi.

BİZE ULAŞIN