'dan mesaj var!

Dosso Dossi Fashion Show ve The Land of Legends ortaklığında gerçekleştirilecek Türkiye’nin en büyük moda şovuna katılacak ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından Türkçe mesajlar paylaştı.

Giriş Tarihi: 05.05.2017 15:30 Güncelleme Tarihi: 05.05.2017 15:36

Antalya'da The Land of Legends'da düzenlenecek olan şova katılacak olan , Isabeli Fontana, Ana Beatriz Barros, Izabel Goulart, Viktoria Odintsova ve Victoria Lopyreva organizasyon kapmasında sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yaptı. Dosso Dossi Fashion Show tarafından belirlenen "Merhaba Türkiye. Happy to See you all at Dosso Dossi Fashion Show's and The Land of Legends wonderful show in Antalya at 9 th of june!" (9 Haziran'da Dosso Dossi Fashion Show'un ve The Land of Legends'ın muhteşem şovunda sizi görmekten mutluluk duyacağım)" mesajını sosyal medya hesaplarından aynı anda paylaşan ünlü isimler, dünya genelinde yaklaşık 50 milyon kişiye direkt olarak ulaştı.

DÜNYA GENELİNDE İLGİ ÇEKTİ
Adriana Lima bir sürpriz yapıp mesajının sonunda "Miss you all" (Hepinizi özledim) derken, Isabeli Fontana ve Ana Beatriz Barros ise "Love you all!" (Hepinizi seviyorum) ekini yaptılar. Isabeli Fontana, ayrıca bir jest daha yaparak kendisinin yer aldığı Türkçe yayınlanan bir derginin kapak fotoğrafını da paylaştı. Şov kapsamında birer konser verecek olan Rusya'nın en ünlü şarkıcıları Nikolay Baskov ve Dima Bilan da "Merhaba Türkiye" diyerek mesaj paylaşan ünlü isimler arasında yer aldı. Her biri aynı zamanda birer sosyal medya fenomeni olan isimlerin bu mesajları kısa sürede hayranları tarafından da paylaşılarak dünya genelinde büyük dikkat çekti.

BİZE ULAŞIN