İlişki raporu

Ünlülerin aşk hayatları mercek altında.

HAZIRLAYAN: REYHAN GÜNEŞ
FOTOĞRAF: PICTURE-ALLIANCE, SABAH FOTOĞRAF ARŞİVİ, SPLASHNEWS

Allen Leech-Jessica Blair Herman
Downton Abbey dizisinin yıldızı Allen Leech ve The American Crime Story oyuncularından sevgilisi Jessica Blair Herman evlenmeye hazırlanıyor. Çift, Instagram'dan paylaştıkları fotoğraflarla hem birbirlerine sevgilerini dile getirdi hem de takipçilerine bu güzel haberi açıkladı.

Jennifer Aniston-Justin Theroux
2012 yılında nişanlanan ve yaklaşık iki yıldır evli olan Jennifer Aniston ve Justin Theroux çifti, boşanacaklarını açıkladı. 2017 yılının son günlerinden beri evliliklerini kurtarmaya çalışan çift, ortak kararla birlikteliklerini sonlandırdı.

Amy Schumer-Chris Fischer
Komedyen Amy Schumer, yine herkesi şaşırtarak Kasım 2017'den beri birlikte olduğu şef Chris Fischer ile sürpriz şekilde evlendi. Malibu'da gerçekleşen düğünün davetlileri arasında Jennifer Lawrence, Jake Gyllenhaal, Jennifer Aniston, Larry David ve David Spade gibi isimler yer alıyordu.

Doğa Rutkay-Kerimcan Kamal
2014 yılında nikah masasına oturan Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal çifti bebek bekliyor. Bir süredir devam eden dedikoduları doğrulayan Rutkay, ikiz bebeklere hamile olduğunu açıkladı.

Lauren Paul-Aaron Paul
Aaron Paul ve Lauren Paul çifti, ilk bebeklerini kucaklarına aldı. Çiftin "Story Annabelle" adını verdikleri kız bebeğin sosyal medyada paylaştıkları fotoğrafları içimizi ısıttı.

BİZE ULAŞIN